Catering dietetyczny - Bydgoszcz i okolice - (22) 730 00 69


Smaczna dieta z dostawą do domu

Wygodnadieta.pl oferuje szeroki wybór pełnowartościowych diet. Każda z nich została przygotowana przez profesjonalnych dietetyków. Nasi dietetycy nieustannie kontrolują jakość przygotowywanych diet oraz pracują nad udoskonalaniem menu. Profesjonalni kucharze przygotowujący dania, trafiające do domów klientów, dbają o ich doskonały smak i zachęcający wygląd. Korzystając z Wygodnadieta.pl masz stały dostęp do dietetyków, którzy 6 dni w tygodniu udzielają porad i odpowiedzi na pytania. Zestawy dietetyczne przyrządzane są w specjalistycznej kuchni posiadającej certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP, jest to gwarancja nie tylko jakości, ale też bezpieczeństwa naszych dań.

Co drugi dzień między godziną 4.00 a 12.00 dostawcy dostarczą do Twoich drzwi zestawy dietetyczne, złożone z pięciu zbilansowanych posiłków. W poniedziałek zostanie dostarczona dieta na poniedziałek i wtorek, w środę - na środę i czwartek, natomiast w ostatni dzień dostawy - na piątek i weekend. Specjalne opakowanie pozwoli ci higienicznie przechować odebrane potrawy oraz odgrzać je kolejnego dnia przy pomocy mikrofalówki. Dzięki nowoczesnym opakowaniom posiłki pozostaną świeże przez wymagany okres czasu.

Z naszą firmą możesz również liczyć na elastyczne terminy dostaw, które niezawodnie sprostają Twoim wymaganiom.

Dieta z dostawą do domu

Konkretny termin dostawy ustalisz telefonicznie zgodnie ze swoimi potrzebami.

Gdy okaże się, że nie mieszkasz w strefie, w której oferujemy bezpłatną dostawę, prosimy o kontakt. W takim wypadku ustalimy koszty dostawy twojego zamówienia indywidualnie.

x