Opinie

Poniżej prezentujemy kilka opinii nadesłanych przez naszych klientów.

"Jestem bardzo zadowolona z działania firmy Wygodna Dieta. Dostawa zawsze była na czas, nie było też problemów z przełożeniem dostawy wtedy kiedy nie mogłam jej odebrać. Dieta 1000kcal którą zamówiłam była zawsze świeża i pozwoliła mi schudnąć do upragnionego rozmiaru i zmieścić się w moją ulubioną sukienkę."

Monika z Warszawy

"Za namową koleżanki, która już wcześniej korzystała z usług tej firmy, zdecydowałam się zamówić u nich dietę 1500kcal. Nigdy nie było problemów z dostawą, dania były smaczne a co najważniejsze pozwoliły mi osiągnąć żądany efekt. Skutecznie schudłam dzięki tej diecie co jest moim rekordem a co najważniejsze nie musiałam sama codziennie troszczyć się o posiłki dietetyczne co w biurze nie zawsze jest takie łatwe. Zdecydowanie polecam tą firmę wszystkim, którzy chcą szybko i łatwo zrzucić zbędne kilogramy."

Kasia z Raszyna

"Pragnę serdecznie podziękować za perfekcyjną pracę zespołu Wygodnej Diety. Z wielką przyjemnością otwieram codziennie dostarczoną paczuszkę i zachwycam się urozmaiconym jadłospisem, estetycznym wyglądem potraw i doborem składników. Szczególne podziękowania kieruję do osób ustalających bogate menu i przygotowujących pyszne potrawy. Podziwiam, że można z ograniczonego asortymentu produktów wyczarować tak różnorodne posiłki. Doceniam terminowe i bezszmerowe dostawy "pod drzwi". Cieszę się, że trafiłam na Państwa stronę internetową (był to czysty przypadek) i że zdecydowałam się wypróbować Państwa ofertę. Liczę, że przy Państwa pomocy nauczę się właściwie odżywiać i zgubię stopniowo, bez głodzenia się i większych wyrzeczeń, zbędne kilogramy (a efekty już są). Robicie Państwo naprawdę "dobrą robotę". Gratuluję!"

Bożena z Warszawy

"Wygodnadieta.pl to doskonały sposób na schudniecie. 5 pysznych posiłków (śniadanie, drugie śniadanie, obiad - największy!, podwieczorek oraz kolacje) otrzymasz każdego dnia od kuriera, z którym umówisz się na konkretną, odpowiadająca Tobie porę dostawy. Dla mnie najważniejsze jest to, ze w ogóle się nie głodzę, co jest dla mnie zabójczym elementem poprzednich prób odchudzania - głodówek. Po dwóch tygodniach z wygodnadieta.pl moja waga ruszyła o kilka kilogramów w dół:-)
Musze również podkreślić doskonały kontakt z obsługa klienta; masz wrażenie że po tej drugiej stronie są ludzie, którzy są otwarci na moje opinie i niesamowicie elastyczni.
Polecam serdecznie!"

Monika z Warszawy

"Osobiście jestem bardzo zadowolona z całokształtu, absolutnie się nie spodziewałam, że jedzenie będzie tak zróżnicowane i smaczne, obsługa rewelacyjna, zero problemów, gratuluję:)"

Joanna z Warszawy

"Zawsze świeże, smaczne i różnorodne. Korzystałem przez kilka miesięcy, schudłem i osiągnąłem oczekiwane efekty. Nigdy nie miałem problemów z dostawami, zawsze była możliwość przełożenia dostawy, gdy potrzebowałem wyjechać i na dzień, dwa przerwać dostawy. Polecam wszystkim. "

Tomasz z Łomianek

"Miłe Panie, chcę się z Wami podzielić moją opinią na temat "Wygodnej Diety" i na początek powiem, że dla mnie jest to rewelacja! Od kilku lat borykam się z bardzo dużą nadwagą, więc próbowałam różnych diet ale na każdej z nich byłam głodna, a więc porzucałam ją, potem zaczynałam inną i tak bez skutku, a nawet tyłam jeszcze bardziej.
Przeszukując internet znalazłam firmę "Wygodna Dieta" i postanowiłam spróbować jeszcze raz. I to jest to! Dostawy bezszmerowo dostarczane są pod moje drzwi o poranku, nie muszę więc robić żadnych zakupów poza wodą mineralną, nie muszę zmywać, bo korzystam z opakowań jednorazowych, w których posiłki są dostarczane, wszystko jest smaczne i kolorowe,a do tego tak skomponowane, że w ogóle pomiędzy posiłkami nie jestem głodna, a więc nic nie podjadam. Jem co 3 godziny to co dostarczyli - a waga spada!!! Posiłki można zabrać ze sobą do pracy, na spacer i do kina. Dla singli jest to dodatkowa oszczędność czasu, który można przeznaczyć na pracę, naukę czy rozrywkę.
Teraz wiem, że wreszcie spełnię zalecenie mojego lekarza i naprawdę schudnę.
Polecam!"

Ewa z Warszawy

Należy pamiętać, że oferowane przez nas usługi cateringu dietetycznego nie zawsze spowodują osiągnięcie założonego wcześniej celu. Osiągane efekty uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu.

x