Aktualne promocje

Razem Skuteczniej, Razem Taniej!

Zrzuć zbędne kilogramy wspólnie ze swoimi znajomymi. Razem jest łatwiej wytrwać na diecie. Zamawiając minimum 3 zestawy w jedną lokalizację, dostarczymy Ci zestaw już od:

41.90 zł/dzień

Kieruj się korzyściami! Nie ważne na jak długo zamówisz, ważne by dokonać zamówienia w okresie trwania promocji i przynajmniej na 15 dni! Nie czekaj! Zadzwoń i zamów lub wypełnij formularz, a nasz konsultant się z Tobą skontaktuje. Tutaj dostępny jest szczegółowy regulamin promocji.Poleć nas i Zyskaj!

Każdy klient, który poleci nasze usługi swojemu znajomemu może otrzymać zniżkę w wysokości:

5 zł/dzień

Promocja dotyczy zamówień złożonych od dnia 01.01.2011. W każdym dniu realizacji pierwszego zamówienia twojego znajomego przysługuje Ci rabat. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, jednak rabat przysługuje Ci od każdej poleconej osoby. Wystarczy, że Twój znajomy powoła się na Ciebie podczas składania zamówienia. Zadzwoń i zamów lub wypełnij formularz, a nasz konsultant się z Tobą skontaktuje. Tutaj dostępny jest szczegółowy regulamin promocji.We dwoje taniej!

Każdy klient, który zamówi dwa zestawy dietetyczne w jedną lokalizację otrzymuje rabat w wysokości:

5 zł/dzień

Promocja dotyczy zamówień złożonych od dnia 01.01.2011. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Rabat przysługuje Ci w każdym dniu, w którym dostarczamy dwa zestawy dietetyczne pod ten sam adres. Nie czekaj! Zadzwoń i zamów lub wypełnij formularz, a nasz konsultant się z Tobą skontaktuje.

Tutaj dostępny jest szczegółowy regulamin promocji.* W sytuacji, gdy oferty promocyjne: "Razem Skuteczniej, Razem Taniej","Poleć nas i Zyskaj" oraz "We dwoje taniej" mogą zostać zastosowane w tym samym dniu pierwszeństwo ma oferta "Razem Skuteczniej, Razem Taniej" następnie "Poleć nas i zyskaj".

x