Catering dietetyczny - Gdańsk, Gdynia, Sopot - (58) 500 88 87

Wygodnadieta.pl - smaczny catering dietetyczny

Oferujemy szeroki wybór pełnowartościowych diet. Profesjonalni dietetycy przygotowali każdą z naszych diet. Dietetycy na co dzień pracujący w naszej firmie kontrolują jakość przygotowywanych diet oraz pracują nad udoskonalaniem menu. Profesjonalni kucharze przygotowują potrawy, trafiające do domów klientów, dbają o ich doskonały smak i zachęcający wygląd. Gdy korzystasz z usług Wygodnadieta.pl masz stały dostęp do dietetyków, którzy 6 dni w tygodniu udzielają porad i odpowiedzi na pytania. Zestawy dietetyczne przyrządzane są w profesjonalnej kuchni posiadającej certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP, co gwarantuje nie tylko jakość, ale też bezpieczeństwo naszych dań. Zajmujemy się wyłącznie cateringiem dietetycznym, cały nasz wysiłek wkładamy w przygotowanie smacznych, zbilansowanych i zdrowych diet.

Oferujemy Ci codzienny dowóz diety do domu lub pracy. Nasi dostawcy co dwa dni między godziną 4.00 a 12.00 dostarczą pełnowartościową dietę na całe dwa dni. W piątki dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę. Nowoczesny system pakowania zapewnia żywności długotrwałą świeżość, natomiast materiał, z jakiego są wykonane opakowania, pozwala na odgrzanie posiłków w mikrofalówce.

Dieta z dostawą do domu

Konkretny termin dostawy ustalisz telefonicznie zgodnie ze swoimi preferencjami.

Jeśli nie mieszkasz w strefie, w której oferujemy bezpłatną dostawę, prosimy o kontakt. W takim wypadku indywidualnie ustalimy koszty dostawy Twojego zamówienia.

x