Catering dietetyczny - Kielce i okolice - (22) 730 00 69

Nie masz czasu na zdrowe odżywianie? Poznaj atuty wygodnej diety.

Zapomnij o długich godzinach, spędzanych na wymyślaniu odpowiedniego jadłospisu - u nas wszystko w bardzo prosty sposób ustalisz z profesjonalnym dietetykiem. Zapewnimy ci stały dostęp do naszych dietetyków w trakcie trwania zamówienia, byś mógł w każdej chwili otrzymać fachowe porady na temat odżywiania i razem ze specjalistą ostatecznie wybrać jedno z naszych menu. Co więcej, za wszystkie dania, jakie proponujemy naszym klientom, odpowiada zespół sprawdzonych kucharzy, którzy dbają o ich wyśmienity smak i estetyczny wygląd. Dzięki temu zyskujesz też pewność, że na twój stół trafią wyłącznie produkty najwyższej jakości przygotowane w profesjonalnej kuchni z systemem bezpieczeństwa żywności HACCP.

Wybierając nasze usługi, jednocześnie wybierasz komfortową dostawę diety prosto do twojego domu. Zestaw pięciu zbilansowanych posiłków dostarczamy co drugi dzień od godziny 4.00 do 12.00. W poniedziałki dostajesz od nas dania na poniedziałek i wtorek, w środy - na środę i czwartek, natomiast w piątki dostarczamy aż trzy zestawy - kolejno na piątek, sobotę i niedzielę. Dzięki odpowiedniemu, innowacyjnemu opakowaniu zachowują należytą świeżość, a dodatkowo mogą być również z powodzeniem odgrzewane w mikrofalówce.

Dogodny termin dostawy na pewno bez problemu uzgodnisz z naszym konsultantem.

Dieta z dostawą do domu

Jeśli Twoje miejsce zamieszkania nie znajduje się w granicach obszaru objętego bezpłatną dostawą, po prostu zadzwoń. Cenę dostawy Twojego zamówienia ustalimy wówczas indywidualnie.

x