Catering dietetyczny - Łodź i okolice - (22) 730 00 69


Nie masz czasu na zdrowe jedzenie? Wygodnadieta.pl to idealna propozycja dla zapracowanych!

Zbyt często obwiniamy czas, a właściwie jego brak, za naszą niechęć do zdrowego jedzenia. Teraz nie musimy się już obawiać, że to co zdrowe, na pewno nie będzie nam smakowało, a do tego, że na przyrządzanie zdrowych potraw stracimy sporo cennego czasu. Wygodnadieta.pl to oferta przygotowana z myślą o różnych potrzebach klientów.

Profesjonalny zespół dietetyków przygotowuje zestawy zdrowych i smacznych dań, które są dostosowane do oczekiwań każdego klienta. Zanim zdecydujemy się na konkretne menu, zawsze możemy skonsultować naszą decyzję z dietetykiem (dostępnym sześć dni w tygodniu).

Za wykonanie zestawów odpowiedzialni są wysokiej klasy kucharze, którzy mogą korzystać z kuchni zapewniającej najwyższy komfort pracy i idealne warunki higieniczne (potwierdzone certyfikatem HACCP).

Wszystkie zestawy pakowane są w nowoczesne, funkcjonalne pudełka, które umożliwiają szybkie odgrzanie potraw w mikrofalówce.

Ogólny harmonogram dostaw ustalony został w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klientów - z największym zainteresowaniem spotkały się godziny poranne i przedpołudniowe (dostawa bezpośrednio pod wskazany adres realizowana jest od godz. 4.00 do 12.00). Co dwa dni w domu albo w pracy odbierzesz zestaw pięciodaniowy x2 (na dwa dni). W piątki dostawa obejmuje trzy dni (piątek, sobotę i niedzielę).

Wygodnadieta.pl jest - jak widzimy - naprawdę... wygodna!

Dieta z dostawą do domu

Jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu diety, nic nie szkodzi. Skontaktuj się z naszą firmą, a my spróbujemy rozwiązać ten problem i indywidualnie ustalić koszty dostawy.

x