Nasze menu

Dietetycy na bieżąco modyfikują i udoskonalają nasze menu, tak aby przygotowywane posiłki były różnorodne, zbilansowane i kolorowe. Przygotowywane w taki sposób, aby smakowały, były pełnowartościowe
i niskokaloryczne. Pakujemy je w jednorazowe, estetyczne opakowania
i dostarczamy do Ciebie rano - o uzgodnionej porze.

Sprawdź poniżej przykładowe jadłospisy i wypróbuj naszą dietę, jeśli chcesz by odchudzanie było nie tylko skuteczne, ale też smaczne i wygodne.

Aktualnie naszym klientom proponujemy:

Dieta 1000 kalorii - jest najzdrowszym typem diety, która zakłada zmniejszenie dziennej dawki kalorii. W ten sposób uzyskujemy ujemny bilans energetyczny, który powinien doprowadzić do utraty masy ciała. W diecie wykorzystywane są głównie chude produkty mleczne, drób, duże ilości warzyw i owoców. Ograniczona jest natomiast ilość czerwonego mięsa, tłustych serów, tłuszczy zwierzęcych, a także słodzonych napojów i słodyczy. Przy stosowaniu diety 1000 kcal nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań, ponieważ dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych pierwiastków. Jej ogromną zaletą jest za to możliwość szybkiego uzyskania efektów bez efektu jojo.

Dieta 1200 kalorii - mniej rygorystyczna niż dieta 1000 kalorii, również pokrywająca zapotrzebowanie organizmu na makro i mikroelementy niezbędne do funkcjonowania. Zwiększona kaloryczność w stosunku do diety 1000 kalorii wspomaga silną wolę a z drugiej strony pozwala na redukcję masy ciała. Bazuje na produktach niskotłuszczowych, dostarcza pełnowartościowe białko, zaś źródłem węglowodanów są produkty z pełnego przemiału, warzywa i owoce bogate w błonnik - usprawniający tempo metabolizmu.

Dieta 1500 kalorii - skierowana jest głównie do mężczyzn, aktywnych fizycznie kobiet oraz młodzieży w okresie wzrostu. Stosowanie diety 1500 kcal wraz z włączeniem aktywności fizycznej pozwala na utratę wagi oraz sprzyja utrzymaniu zredukowanych kilogramów. Jest również bardzo dobrym zakończeniem diety dla osób które utraciły zbędne kilogramy korzystając z diety 1000 kcal i chcą utrzymać rezultaty. Podobnie jak dieta 1000 kcal oparta jest głównie o chude produkty mleczne, drób oraz duże ilości warzyw i owoców.


Dieta 2000 kalorii - gdy odchudzanie nie jest Twoim głównym celem, zalecamy dietę 2000 kcal, która jest odpowiednia dla osób chcących zdrowo się odżywiać. Regularne spożywanie otrzymanych posiłków pozwoli na uregulowanie pracy przewodu pokarmowego, co jednocześnie pozwoli zniwelować problemy ze strony przewodu pokarmowego. Z diety tej mogą również korzystać mężczyźni systematycznie odwiedzający siłownię, którzy nie mają dość czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków dostarczających odpowiednią dawkę energii, a ich celem jest utrata wagi.Dieta Wegetariańska - Dieta dla wegetarian, dostępna jest w wersjach 1000, 1200, 1500 i 2000 kcal. Z diety wyłączono wszelkie gatunki mięsa i ryb. Na prośbę klienta istnieje możliwość wzbogacenia diety o ryby. Aby osoby odchudzające się z zastosowaniem niniejszej diety nie odczuwały deficytu białkowego intensywnie ją uzupełniamy o produkty otrzymane z roślin strączkowych typu: soja, ciecierzyca, soczewica. Ze względu na zwiększoną liczbę powyższych produktów w diecie jest ona szczególnie bogata w błonnik pokarmowy, który reguluje pracę układu pokarmowego, a także witaminy z grupy B. Odchudzanie z użyciem naszej diety wegetariańskiej obfituje w nienasycone kwasy tłuszczowe, które są szczególnie ważne dla osób z różnego rodzaju schorzeniami kardiologicznymi.


Dieta Bezglutenowa - jest dietą niskokaloryczną opartą na zasadach zdrowego odżywiania, skomponowaną w oparciu o produkty bezglutenowe. Dieta skierowana jest przede wszystkim do osób, które mają na celu poprawę swojego stanu zdrowia oraz osób, które z różnych przyczyn chciałyby lub powinny zmniejszyć spożycie glutenu. Może okazać się pomocna w przypadku niektórych chorób autoimmunologicznych. W diecie ograniczane są produkty będące źródłem glutenu, takie jak pszenica, jęczmień oraz żyto. W ich miejsce stosowane są bezglutenowe odpowiedniki bazujące np. na amarantusie, gryce, kukurydzy, prosie czy ryżu.
Mimo komponowania posiłków w oparciu o produkty bezglutenowe, ogromną dbałość o odseparowanie procesów technologicznych przygotowania posiłków diety bezglutenowej jak i utrzymywanie wysokiej świadomości zespołu kucharzy, może pojawić się niewielkie prawdopodobieństwo wystąpienia śladowych ilości glutenu w niektórych posiłkach, dlatego nie rekomendujemy tej diety w przypadku silnej alergii pokarmowej na gluten czy celiakii.

Dieta Montignaca - Dieta ta przeznaczona jest dla osób cierpliwych, ponieważ na tej diecie chudnie się wolniej, za to uzyskane efekty są długotrwałe. Jest to dieta oparta o produkty z niskim indeksem glikemicznym (IG). Za pomocą indeksu glikemicznego dokonuje się klasyfikacji produktów spożywczych w zależności od tego jak wpływają na poziom glukozy we krwi. Dieta ta obfituje w produkty żywnościowe występujące przeważnie w naturalnej postaci, które mają niższy indeks glikemiczny w porównaniu z produktami poddanymi obróbce kulinarnej. Odchudzając się za pomocą tej diety większy nacisk kładzie się na odpowiednio skomponowane menu niż na ilość kalorii.

Dieta Antycellulitowa - Dieta antycellulitowa to sposób na wygładzone i ujędrnione ciało. Zawiera różnorodne produkty o wysokiej wartości odżywczej np.: chudy nabiał, chude mięso, produkty zbożowe bogate w błonnik pokarmowy, które przyspieszają tempo przemiany materii. Ponadto w diecie tej wyeliminowane są tłuste i ostro przyprawione potrawy sprzyjające gromadzeniu się wody w organizmie. Dodatkowo zawiera produkty działające moczopędnie co zapobiega powstawaniu pomarańczowej skórki. Ze względu na dużą zawartość potasu dieta ta działa także przeciwobrzękowo. Przy komponowaniu tej diety położyliśmy nacisk nie tylko na efekt odchudzający, ale też na wygładzenie skóry.

Dieta dla Diabetyka - Dieta w cukrzycy jest jednym z najistotniejszych czynników gwarantujących osiągnięcie właściwych wyników leczenia. Pozwala regulować poziom cukru we krwi lub też wspomagać leczenie doustnymi lekami przeciwcukrzycowymi czy insuliną. Dieta ta umożliwia osiągnięcie należnej masy ciała, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powikłań. W odchudzającej diecie dla diabetyków wyeliminowane są potrawy tłuste i ciężkostrawne, ograniczona jest także zawartość łatwoprzyswajalnych węglowodanów, jednocześnie jest to dieta dostarczająca odpowiednią ilość składników odżywczych, by unikać suplementacji witaminowo-mineralnej. Możemy ją traktować jako dietę odchudzającą lub też jako dietę podtrzymującą osiągniętą wagę.

x