Catering dietetyczny - Radom i okolice - (22) 730 00 69

Co możemy ci zaoferować?

Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na zbilansowane posiłki, przygotowane specjalnie z myślą o Twoich potrzebach. Za ich recepturę odpowiada zespół wykwalifikowanych dietetyków, a przygotowuje je sztab profesjonalnych kucharzy pracujących w profesjonalnej kuchni z systemem HACCP. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz produkty najwyższej jakości, w żaden sposób niezagrażające twojemu zdrowiu. Możesz zawsze zadzwonić do naszych dietetyków i wspólnie z nimi wybrać jedno z przygotowanych menu. Oferowane posiłki mają jednocześnie apetycznie wyglądać, dobrze smakować, a przede wszystkim korzystnie wpływać na ludzki organizm.

Aby otrzymać pełnowartościowy zestaw dań nie musisz nawet wychodzić z domu. Nasi dostawcy co dwa dni przywiozą Ci 5 dietetycznych posiłków. Poszczególne zamówienia dostarczane są w poniedziałek, środę i piątek od godziny 4.00 do 12.00. Każde z nich składa się ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji. W poniedziałek otrzymasz zestawy na poniedziałek i wtorek, w środę - na środę i czwartek, natomiast w ostatni dzień - na piątek i cały weekend. Dostarczana żywność znajduje się w specjalnym opakowaniu, za sprawą którego zachowuje świeżość. W dodatku, tworzywo, z jakiego zostało wykonane, umożliwi ci odgrzanie dania w mikrofalówce.

Terminy dostaw w prosty i przyjemny sposób ustalisz z naszym konsultantem.

Dieta z dostawą do domu

Jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu diety, nic nie szkodzi. Skontaktuj się z naszą firmą, a my spróbujemy rozwiązać ten problem i indywidualnie ustalić koszty dostawy.

x