Catering dietetyczny - Warszawa i okolice - (22) 730 00 69

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Wygodnadieta.pl w ramach cateringu dietetycznego oferuje szeroki wybór pełnowartościowych diet. Każda z nich została przygotowana przez profesjonalnych dietetyków. Grupa dietetyków na co dzień pracujących w naszej firmienieustannie kontroluje jakość przygotowywanych diet oraz pracuje nad udoskonalaniem menu. Zawodowi kucharze przygotowujący dania, trafiające do domów klientów, dbają o ich doskonały smak i zachęcający wygląd. Korzystając z usług Wygodnadieta.pl masz stały dostęp do grupy naszych dietetyków, którzy 6 dni w tygodniu udzielają porad i odpowiedzi na pytania. Zestawy dietetyczne przyrządzane są w kuchni posiadającej certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP, co gwarantuje nie tylko jakość, ale też bezpieczeństwo naszych dań.

Oferujemy Ci codzienny dowóz diety prosto do twojego mieszkania lub pracy. Nasi dostawcy pracują rano, od poniedziałku do soboty między godziną 4.00 a 12.00. W soboty dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę, jednak możesz zdecydować się na odbieranie dań weekendowych już w piątek. Nowoczesne opakowania zapewniają żywności długotrwałą świeżość, natomiast materiał, z jakiego są wykonywane, pozwala na odgrzanie posiłków w mikrofalówce.

Dieta z dostawą do domu

Konkretny termin dostawy ustalisz telefonicznie zgodnie ze swoimi potrzebami.

Gdy okaże się, że nie mieszkasz w strefie, w której oferujemy bezpłatną dostawę, prosimy o kontakt. W takim wypadku ustalimy koszty dostawy twojego zamówienia indywidualnie.

x