Catering dietetyczny - Wrocław i okolice - (22) 730 00 69


Racjonalna, smaczna i wygodna - dieta z bezpośrednią dostawą do domu

Doświadczenie pokazało, że takie połączenie jest jak najbardziej możliwe - zestaw dań opracowanych przez dietetyków, zgodnie z potrzebami każdego zamawiającego, pełne menu składające się z pięciu posiłków, z dostawą bezpośrednio do domu!

Dietetycy opracowują wszystkie zestawy Wygodnadieta.pl. Za bezpośrednie przygotowanie posiłków odpowiada natomiast zespół sprawdzonych kucharzy, którzy mają do dyspozycji bardzo dobrze wyposażoną kuchnię, spełniającą najwyższe wymogi jakościowe i higieniczne, potwierdzone normami systemu bezpieczeństwa żywności HACCP.

Nie inaczej jest z innowacyjnymi i sterylnymi opakowaniami, w których zestawy są dostarczane. Pudełka nadają się do użycia w mikrofalówce, wystarczy zatem kilkadziesiąt sekund, abyśmy mogli korzystać ze smacznego i zbilansowanego dietetycznie posiłku.

Dostawy realizowane są co dwa dni - od poniedziałku. W piątek klient otrzymuje trzy zestawy. W każdym znajdziemy pięć pełnowartościowych, pięknie prezentujących się i nadających się bezpośrednio do spożycia posiłków.

Godziny realizowania dostaw: od 4.00 do 12.00. Zestawy dostarczane są do domu albo do miejsca pracy klienta.

Regularne spożywanie niewielkich porcji zdrowych posiłków to najlepszy sposób na wyrobienie w sobie nawyku racjonalnego odżywiania. To pierwszy krok do dietetycznego sukcesu!

Dieta z dostawą do domu

Jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu diety, nic nie szkodzi. Skontaktuj się z naszą firmą, a my spróbujemy rozwiązać ten problem i indywidualnie ustalić koszty dostawy.

x