HACCP – Certyfikat
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Bielsk Podlaski i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Wybierając nasze usługi, decydujesz się na komfortową dostawę diety prosto do twojego domu. Zestaw cateringu dietetycznego dostarczamy codziennie od poniedziałku do soboty. W sobotę dostarczamy na sobotę i niedzielę. Dzięki odpowiedniemu, innowacyjnemu opakowaniu i transportowi w  warunkach chłodniczych nasze posiłki zachowują należytą świeżość.  Dodatkowo posiłki naszego cateringu dietetycznego mogą być odgrzewane w mikrofalówce.

Jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu diety, nic nie szkodzi. Skontaktuj się z naszą firmą, a my spróbujemy rozwiązać ten problem i indywidualnie ustalić koszty dostawy.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

Dieta pudełkowa w Bielsku Podlaskim

Szukasz świeżej i smacznej diety w Bielsku Podlaskim? Wygodna dieta codziennie dostarcza 5 w pełni zbilansowanych posiłków prosto pod Twoje drzwi. Posiłki możesz wziąć ze sobą, gdziekolwiek chcesz. Podczas zamówienia jesteś pod stałą opieką dietetyka, który jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Specjalista pomoże Ci dobrać odpowiednią dietę oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania. Dietetyk zapyta o Twój wiek, wagę i wzrost, a także o poziom aktywności fizycznej, charakter pracy oraz posiadane schorzenia. Na tej podstawie zaproponuje dietę dostosowaną do potrzeb Twojego organizmu.

Smaczna i dobra dieta pudełkowa

Codziennie śledzimy trendy kulinarne i opracowujemy nowe przepisy. Tworzymy z miłości do jedzenia. Dzięki temu możesz delektować się smakiem najlepszych dań. Inspiracje czerpiemy również z odległych zakątków świata. Posiłki są zróżnicowane, więc możesz mieć pewność, że dieta nie będzie monotonna. W naszym jadłospisie znajdziesz także substytuty deserów, które są naturalne, niskokaloryczne i w pełni zbilansowane. Przekonujemy, że dieta nie musi kojarzyć się z głodówką. Z nami naprawdę nie odczujesz, że jesteś na diecie, a waga będzie spadać. 

Bezpieczna dieta pudełkowa z certyfikatem w Bielsku Podlaskim

Nasz catering dietetyczny posiada aktualny certyfikat HACCP. Bezpieczeństwo produkowanej żywności jest dla nas priorytetem, dlatego możesz mieć pewność, że na Twoim talerzu zawsze będą świeże i najwyższej jakości produkty. Więcej o naszym certyfikacie HACCP przeczytasz tutaj

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×