HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Gorzów Wielkopolski i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Wybierając nasze usługi, decydujesz się na komfortową dostawę diety prosto do twojego domu. Zestaw cateringu dietetycznego dostarczamy codziennie od poniedziałku do soboty. W sobotę dostarczamy na sobotę i niedzielę. Dzięki odpowiedniemu, innowacyjnemu opakowaniu i transportowi w  warunkach chłodniczych nasze posiłki zachowują należytą świeżość.  Dodatkowo posiłki naszego cateringu dietetycznego mogą być odgrzewane w mikrofalówce.

Jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu diety, nic nie szkodzi. Skontaktuj się z naszą firmą, a my spróbujemy rozwiązać ten problem i ewentualnie ustalić koszty dostawy.

Zamów dietę z dostawą do domu!

 

Złóż zamówienie

Dieta pudełkowa w Gorzowie Wielkopolskim

Dieta z dowozem w Gorzowie Wielkopolskim? Z nami to proste. Codziennie dostarczamy 4 lub 5 zbilansowanych posiłków prosto pod Twoje drzwi. Dzięki temu możesz jeść zdrowo i regularnie. Przez cały okres trwania zamówienia jesteś pod stałą opieką dietetyka. Pomoże Ci on dobrać rodzaj i kaloryczność diety, a także udzieli niezbędnych porad. 

Oprócz Gorzowa Wielkopolskiego dostarczamy dietę do takich lokalizacji jak: Jeże i Wawrów.

Catering dietetyczny wspomaga odchudzanie

Nasza dieta pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy. Posiłki są lekkie i niskokaloryczne, a przy tym bardzo smaczne. Do dań nie dodajemy konserwantów oraz polepszaczy smaku i koloru. Potrawy są bogate w witaminy, składniki mineralne, błonnik i inne niezbędne składniki odżywcze. Inspiruje nas świat smaków, dlatego w menu znajdują się potrawy m.in. kuchni indyjskiej, arabskiej, chińskiej, azjatyckiej i europejskiej. 

Rodzaje diety pudełkowej

W ofercie posiadamy obecnie kilkanaście rodzajów diet (w tym diety specjalistyczne) w różnych kalorycznościach od 1000 kcal do 4000 kcal. Dzięki tak bogatej ofercie z naszych usług mogą korzystać osoby, które chcą zredukować wagę, przytyć, poprawić stan zdrowia i samopoczucie. Dbamy również o zapewnienie odpowiedniej diety dla osób z nietolerancjami pokarmowymi.

Bezpieczna dieta z certyfikatem HACCP

Wygodna dieta istnieje na rynku już od 2007 roku. Wieloletnie doświadczenie potwierdza wysoką jakość naszej usługi. Regularnie certyfikujemy również system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP, a nad odpowiednim działaniem systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP czuwa zewnętrzny audytor Dekra Certification Sp. z o.o. 

W zakładzie posiadamy specjalistyczne strefy przeznaczone do magazynowania, obróbki wstępnej, obróbki surowców, obróbki termicznej i konfekcjonowania posiłków. Składniki do dań przygotowujemy w wielu wyspecjalizowanych pomieszczeniach, co gwarantuje niedopuszczenie do powstania tzw. zakażeń krzyżowych. Dania pakujemy z użyciem zaawansowanych technologicznie urządzeń zgrzewających gwarantujących świeżość i higienę. 

Obsługiwany obszar - Gorzów Wielkopolski i okolice

Dzielnice, w których dowozimy dietę pudełkową: Chróścik, Górczyn, Janice, Karnin, Małyszyn, Nowy Dwór, Chemik, Osiedle Chemik, Osiedle Dolinki, Osiedle Staszica, Piaski, Siedlice, Śródmieście, Zakanale, Zawarcie, Zieleniec

Dieta pudełkowa Gorzów Wielkopolski

Idealny catering dietetyczny? Ten dopasowany do Ciebie. Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie.

Dieta Pudełkowa Gorzów Wielkopolski i okolice

Dieta pudełkowa - Gorzów Wielkopolski

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×