HACCP – Certyfikat
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Kępno i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Catering dietetyczny Wygodnadieta.pl w Kępnie to smaczna dieta pudełkowa z codzienną dostawą. Od poniedziałku do soboty, w godzinach porannych nasi dostawcy rozwożą zestawy dietetyczne samochodami chłodniczymi. 

Zaznaczony na mapie obok obszar to strefa bezpłatnej dostawy obowiązująca w Kępnie i okolicy. Twój adres znajduje się poza nią? To żaden kłopot. Skontaktuj się z nami, ustalimy możliwość dostawy.

 

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

Catering Dietetyczny Kępno

Wygodnadieta.pl to profesjonalny catering dietetyczny. Od 12 lat zajmujemy się dostarczaniem zdrowych, zbilansowanych posiłków. Wybierając dietę pudełkową Wygodnadieta.pl możesz mieć pewność, że otrzymasz posiłki z najwyższej jakości składników, przygotowywane przez profesjonalnych kucharzy w specjalistycznej kuchni. Każdy dzień diety układają dietetycy skrupulatnie obliczając makroskładniki, kalorie i wartości odżywcze, a to nie wszystko. Poza odpowiednim składem dań niezwykle ważny jest ich smak, o co dba nasz doświadczony szef kuchni.

Dieta Pudełkowa w Kępnie

Posiadamy szeroką ofertę cateringu dietetycznego. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiedni dobór rodzaju diety pudełkowej oraz jej kaloryczności jest niezwykle ważny. Dlatego nasi dietetycy są do Twojej dyspozycji. Na podstawie krótkiego wywiadu pomogą w doborze odpowiedniej diety i udzielą wskazówek jak najefektywniej wykorzystać czas na niej.

Niezależnie od tego czy interesuje Cię odchudzanie, poprawa stanu zdrowia, czy zwiększenie masy ciała w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Wszystkie nasze diety z opisami oraz przykładowym menu znajdziesz tutaj.

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×