HACCP – Certyfikat
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Lubin i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Catering dietetyczny Wygodnadieta.pl jest dostępny również w Lubinie. Na terenie zaznaczonym obok kolorem zielonym dostarczamy dietę pudełkową bez dodatkowych opłat. Sprawdź czy wybrana przez Ciebie lokalizacja znajduje się w bezpłatnej strefie dostaw wpisując interesujący Cię adres w okienko pod mapą obok.

Jeżeli Twoja lokalizacja znajduje się poza darmowym obszarem dostaw nie oznacza to, że nie będziemy w stanie dostarczać diety. Skontaktuj się z nami, a my ustalimy czy będziemy w stanie dowozić dietę oraz czy będzie się to wiązało z dodatkowymi kosztami.

Dostawy odbywają się w warunkach chłodniczych, 6 dni w tygodniu w godzinach porannych. W sobotę dostarczamy dietę zarówno na sobotę jak i niedzielę.

 

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

Catering Dietetyczny w Lubinie

Wygodnadieta.pl dieta pudełkowa najwyższej jakości, którą doceniły tysiące klientów dostępna jest również w Lubinie. Skorzystaj z naszych usług i nie martw się więcej planowaniem posiłków, zakupami, gotowaniem i sprzątaniem po nim. Nasi dietetycy dobiorą dietę idealną dla Ciebie na podstawie Twoich preferencji, wagi, wzrostu, aktywności fizycznej, ewentualnych schorzeń oraz celu jaki zamierzasz osiągnąć.

Dieta Pudełkowa Lubin

W ofercie posiadamy kilkanaście rodzajów diet w wielu kalorycznościach. Pełny zakres naszej oferty oraz przykładowe menu znajdziesz tutaj.

Catering dietetyczny Wygodnadieta.pl to nie tylko wygoda i oszczędność czasu. Nasze posiłki są smaczne, zdrowie i różnorodne. Wielu naszych klientów porównuje je do tych dostępnych w restauracjach. Nie wierz nam na słowo. Zamów i przekonaj się sam.

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×