HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Płońsk i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Dieta pudełkowa w Płońsku i okolicach zyskuje coraz większą popularność. Jeśli należysz do osób, które nie mają czasu na codzienne przygotowywanie zbilansowanych, zdrowych posiłków, wychodzimy Ci naprzeciw. Oferujemy pyszne potrawy, komponowane przez dietetyków i dostarczane pod wskazany adres każdego dnia. Wybierz jedną z kilkunastu diet w różnych kalorycznościach. Jedz smacznie i osiągnij swój cel sylwetkowy. Dieta pudełkowa z dostawą do Płońska – najwyższa jakość serwowanych dań! Przekonaj się sam.

Na mapie zaznaczyliśmy strefę bezpłatnych dostaw cateringu dietetycznego w Płońsku i okolicach. Jeśli Twój adres mieści się poza tym obszarem, skontaktuj się z nami. Wspólnie sprawdzimy możliwość dostawy indywidualnej.

 

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

Dieta pudełkowa – Płońsk

Dieta pudełkowa to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na codzienne przygotowywanie posiłków, pilnowanie właściwej kaloryczności czy komponowanie zbilansowanych jadłospisów. W Wygodnej Diecie zrobimy to za Ciebie! Codziennie przygotowujemy smaczne i zdrowe posiłki. Dbamy o właściwą kaloryczność oraz zawartość białka, tłuszczu i węglowodanów. W daniach nie brakuje też witamin i minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki temu nie musisz bać się o ewentualne niedobory, nawet jeśli korzystasz z diet eliminacyjnych.

Dajemy Ci możliwość wyboru spośród kilkunastu różnych jadłospisów. W ofercie znajdziesz diety: Dieta pudełkowa z dostawą

 • niskokaloryczną 1000-2500 kcal,
 • bez ryb 1000-2500 kcal,
 • wegetariańską 1000-2200 kcal,
 • wegetariańską z rybami 1000-2200 kcal,
 • wegańską 1000-2000 kcal,
 • bezglutenową, bezlaktozową, bez glutenu i laktozy 1000-2000 kcal,
 • bez nabiału, bez glutenu i nabiału 1000-2000 kcal,
 • dla diabetyka, o niskim IG 1000-2000 kcal,
 • antycellulitową 1500 kcal,
 • sportową 2200-2500 kcal, 
 • ketogeniczną 1000-4000 kcal.

Jeśli nie wiesz, jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia, skorzystaj z bezpłatnej porady naszego dietetyka. W czasie trwania zamówienia możesz swobodnie zmieniać rodzaj i kaloryczność diety oraz terminy, a także adresy dostaw.

Dieta pudełkowa z dostawą do Płońska – zalety

Dlaczego warto zamówić dietę pudełkową z dowozem do Płońska? Przede wszystkim dania, dostarczane pod wskazany adres pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu. Nie będziesz już poświęcać ani chwili na zakupy spożywcze, zastanawianie się nad poszczególnymi potrawami czy przygotowywanie posiłków.

Kolejną niewątpliwą zaletą diety pudełkowej jest fakt, że nie musisz już zwracać uwagi na kaloryczność posiłków. Nasi dietetycy starannie komponują jadłospisy i obliczają energetyczność posiłków w taki sposób, by łączna wartość nie przekraczała tej deklarowanej. Kontrolowanie kaloryczności zjadanych potraw to klucz to zachowania doskonałej sylwetki.

Zamów dietę pudełkową do Płońska i wypróbuj nasze smaki! Złóż zamówienie przez sklep internetowy bądź telefonicznie, a my dostarczymy Twoje posiłki.

×