HACCP – Certyfikat
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Katowice i okolice - strefa bezpłatnych dostaw - (32) 445 05 04


 

Twoją dietę dostarczymy wprost pod wskazany adres na terenie Aglomeracji Śląskiej. Codziennie rano, od poniedziałku do soboty nasi dostawcy doręczają zestawy diety pudełkowej. Zamówienia na niedzielę dostarczane są w sobotę. Posiłki transportowane są w warunkach chłodniczych, możesz więc być pewien ich świeżości.

Twojego adresu nie ma w bezpłatnej strefie dostaw? Pamiętaj, że catering dietetyczny dostarczamy także do miejsc, znajdujących się poza wyznaczoną strefą dowozu. Skontaktuj się z nami, razem ustalimy możliwość i ewentualny koszt dostawy takiego zamówienia.

 

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, to otrzymasz:

•             odpowiednio zrównoważoną dietę - za układanie jadłospisów odpowiadają profesjonalni dietetycy. Klient ma pewność, że dieta, którą wybiera, spełni wszystkie wymagania.

•             apetyczne dania - potrawy przyrządzają wyłącznie wykwalifikowani kucharze, którzy dokonują wszelkich starań, by dania były doskonałe pod każdym względem. Dla nich liczy się nie tylko smak i kaloryczność, ale też wygląd i najwyższa jakość poszczególnych posiłków.

•             wygodną dostawę - 5 dietetycznych posiłków będzie trafiać pod podany adres codziennie przed południem. W soboty dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę, jednak możesz zdecydować się na odbieranie dań weekendowych już w piątek.

•             bezpieczne, nowoczesne opakowanie produktów - to ono sprawi, że Twoje dania zachowają świeżość. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób odgrzejesz posiłek w mikrofalówce.

•             stały kontakt z dietetykami - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Gdy zadzwonisz, na pewno udzielą niezbędnej rady i wyjaśnią wątpliwości.

•             potrawy z profesjonalnej kuchni - catering dietetyczny przygotowujemy w specjalistycznej kuchni posiadającej certyfikat systemu bezpieczeństwa żywności HACCP

Zamów dietę z dostawą do domu!

Formularz

×