HACCP – Certyfikat
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Płock i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Wybierając nasze usługi, wybierasz również wygodną dostawę. Co rano otrzymasz torbę z pięcioma świeżymi posiłkami szczelnie zapakowanymi w wygodne opakowania nadające się do podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Posiłki przygotowywane są popołudniu w przeddzień dostawy, a transport odbywa się samochodami chłodniczymi. Wszystko po to aby dania docierały do Ciebie świeże i smaczne.

Na mapie obok zaznaczona jest strefa bezpłatnych dostaw diety pudełkowej w Płocku i okolicach. Aby zweryfikować, czy Twój adres się w niej znajduje wpisz go w okienko pod mapą.

Jeżeli Twoja lokalizacja znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu cateringu dietetycznego to nie problem. Skontaktuj się z nami, a my zweryfikujemy czy będziemy w stanie dostarczyć dietę pod Twój adres.

Złóż zamówienie

Dieta pudełkowa w Płocku

Dieta Pudełkowa Płock

Oferujemy zbilansowaną, smaczną i zdrową dietę z dostawą do domu w Płocku i okolicach. Nasza oferta obejmuje kilkanaście rodzajów diet w 7 kalorycznościach. Niezależnie od tego czy myślisz o diecie pudełkowej ponieważ chcesz schudnąć, przytyć, poprawić stan zdrowia, czy po prostu nie masz czasu na gotowanie. Z pewnością w naszej ofercie mamy dietę odpowiadającą Twoim potrzebom.

W naszym menu znajdziesz diety: niskokaloryczną, wegetariańską Montignaca, dla diabetyka, antycellulitową, sportową, bezglutenową, beznabiałową, bezlaktozową, bez glutenu i nabiału, bez glutenu i laktozy, wegetariańską z rybami oraz dietę bez ryb.

Kaloryczności w jakich występują nasze diety to: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500 kalorii.

Zdajemy sobie sprawę, że dobór odpowiedniej diety jest niełatwy i bardzo ważny. Dlatego nasi dietetycy pozostają do Twojej dyspozycji: 22 730 00 69.

Catering Dietetyczny w Płocku – najwyższa jakość

Wybierając catering dietetyczny Wygodnadieta.pl możesz być pewny jakości naszych usług. Dbamy o najwyższe standardy już od 12 lat. Posiadamy odpowiednie certyfikaty, profesjonalny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę. Nasze diety doceniły tysiące zadowolonych klientów.
Nie wierz nam na słowo. Zamów i sprawdź sam.

×