HACCP – Certyfikat
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Toruń i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Oferujemy Ci codzienny dowóz diety prosto do twojego mieszkania lub pracy. Nasi dostawcy pracują rano, od poniedziałku do soboty. W soboty dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę, jednak możesz zdecydować się na odbieranie dań weekendowych już w piątek.

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, to otrzymasz:

  • odpowiednio zrównoważoną dietę - za układanie jadłospisów odpowiada zespół profesjonalnych dietetyków. Klient ma pewność, że dieta, którą wybiera, spełni wszystkie wymagania.
  • apetyczne dania - potrawy przyrządzane są przez profesjonalnych kucharzy, którzy dokonują wszelkich starań, by dania były doskonałe pod każdym względem. Dla nich liczy się nie tylko smak i kaloryczność, ale też wygląd i najwyższa jakość poszczególnych posiłków. Zespołem kieruje doświadczony Szef Kuchni.
  • wygodną dostawę - 5 dietetycznych posiłków będzie trafiać pod podany adres co drugi dzień przed południem. W poniedziałek nasi dostawcy przywiozą zestawy zarówno na poniedziałek i wtorek, w środę - na środę i czwartek, a w piątek - na resztę tygodnia.
  • higieniczne, nowoczesne opakowanie produktów - to ono sprawi, że Twoje dania zachowają świeżość. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób odgrzejesz posiłek w kuchni mikrofalowej.
  • stały kontakt z dietetykami - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Gdy zadzwonisz, na pewno udzielą niezbędnej rady i wyjaśnią wątpliwości.
  • potrawy z profesjonalnej kuchni - catering dietetyczny przygotowujemy w specjalistycznej kuchni posiadającej certyfikat systemu bezpieczeństwa żywności HACCP. Jesteśmy certyfikowani przez renomowaną firmę Dekra.

Pamiętaj, że catering dietetyczny dostarczamy także do miejsc, znajdujących się poza wyznaczoną strefą dowozu. W razie gdyby okazało się, że mieszkasz poza obszarem, w którym obowiązuje bezpłatny transport, skontaktuj się z nami. Razem ustalimy koszt dowozu takiego zamówienia.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Formularz

×