HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Catering dietetyczny i odchudzanie staje się proste...

... wystarczy przygotować wybornie smakujące, naturalne, różnorodne, zbilansowane i świeże posiłki, a następnie dostarczyć je pod Twoje drzwi. Catering dietetyczny Wygodnadieta.pl to jest to czego szukałeś - styl życia i lekka dieta. Posiłki przez nas przygotowywane są niskokaloryczne, bogate w witaminy, składniki mineralne, błonnik i inne niezbędne składniki odżywcze. Dostawy realizujemy do ponad 500 miejscowości w całej Polsce bez dodatkowych kosztów.

W naszych posiłkach nie znajdziesz szkodliwych konserwantów, tzw. polepszaczy smaku i koloru. Nasze menu jest zaprojektowane tak, by Twoje ciało było zdrowe i tak lekkie jak nasza dieta. Nie czekaj, po prostu zamów!

catering dietetyczny dieta odchudzająca

Dieta niskokaloryczna

Dla każdego, kto chce zrzucić zbędne kilogramy lub wypracować zdrowe nawyki żywieniowe. Zbilansowane menu oparte na warzywach, zdrowych produktach zbożowych, chudym mięsie, rybach, nabiale oraz owocach. Dieta skomponowana przez profesjonalnych dietetyków.

Dostępne warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500 kcal

catering dietetyczny wegetariański

Dieta wegetariańska

Dla osób, które zrezygnowały ze spożywania mięsa. Codzienny zestaw pięciu zbilansowanych posiłków, skomponowanych z warzyw, zdrowych produktów zbożowych, nabiału, roślin strączkowych oraz owoców. Menu ułożone przez profesjonalnych dietetyków.

Dostępne warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2200 kcal

catering dietetyczny wegetariański z rybami

Dieta wegetariańska + ryby

Dla osób, które zrezygnowały z mięsa i chcą wzbogacić dietę o ryby. Menu opiera się na warzywach, zdrowych produktach zbożowych, rybach, nabiale oraz owocach. Wszystkie posiłki skomponowane przez profesjonalnych dietetyków.

Dostępne warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2200 kcal

catering dietetyczny wegański

Dieta wegańska

Dla osób na diecie roślinnej, które zrezygnowały ze spożywania produktów odzwierzęcych. Menu skomponowane  z warzyw, roślin strączkowych, produktów zbożowych, roślinnych substytutów nabiału, owoców oraz orzechów. Zbilansowana dieta ułożona przez profesjonalnych dietetyków.

Dostępne warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 kcal

catering dietetyczny bezglutenowy

Dieta bezglutenowa

Skierowana do osób z nietolerancją glutenu. Menu oparte na warzywach, bezglutenowych produktach zbożowych, chudym mięsie, rybach, nabiale oraz owocach. Z menu wykluczono produkty zawierające gluten. Zbilansowana dieta ułożona przez profesjonalnych dietetyków.

Dostępne warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 kcal

catering dietetyczny bez laktozy

Dieta bezlaktozowa

Dedykowana osobom z nietolerancją laktozy. Menu opiera się na warzywach, produktach zbożowych, chudym mięsie, rybach, bezlaktozowym nabiale oraz owocach. Dieta składa się z 5 starannie zbilansowanych posiłków, skomponowanych przez doświadczonych dietetyków.

Dostępne warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 kcal

catering dietetyczny bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy

Dla osób z nietolerancją glutenu i laktozy. Dieta oparta na warzywach, bezglutenowych produktach zbożowych, chudym mięsie, bezlaktozowym nabiale, rybach oraz owocach. Menu skomponowane przez profesjonalnych dietetyków.

Dostępne warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 kcal

catering dietetyczny bez glutenu i nabiału

Dieta bez glutenu i nabiału

Dla osób z nietolerancją glutenu oraz nadwrażliwością na białka mleka. Menu oparte na warzywach, bezglutenowych produktach zbożowych, chudym mięsie, rybach, roślinnych substytutach nabiału oraz owocach. Dieta ułożona przez profesjonalnych dietetyków.

Dostępne warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 kcal

catering dietetyczny bez nabiału

Dieta bez nabiału

Dedykowana osobom, chcącym wyeliminować nabiał i jaja z diety. Posiłki skomponowane  z warzyw, produktów zbożowych, chudego mięsa, ryb, roślinnych substytutów nabiału i owoców. Menu ułożone przez profesjonalnych dietetyków.

Dostępne warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 kcal

catering dietetyczny bez ryb

Dieta bez ryb

Dla osób, wykluczających ryby z codziennego menu. Dieta oparta na warzywach, produktach zbożowych, chudym mięsie, nabiale oraz owocach. Zestaw złożony z 5 zbilansowanych posiłków. Menu przygotowane przez profesjonalnych dietetyków.

Dostępne warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500 kcal

catering dietetyczny dla diabetyka

Dieta dla diabetyka

Dla osób z cukrzycą typu II lub stanem przedcukrzycowym. Dieta oparta na produktach z niskim i średnim indeksem glikemicznym. Menu stworzone przez profesjonalnych dietetyków uwzględnia wszystkie grupy produktów z wyłączeniem tych o wysokim IG.

Dostępne warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 kcal

catering dietetyczny niski ig

Dieta o niskim indeksie glikemicznym

Skierowana do osób z insulinoopornością. Menu układane z produktów o niskim i średnim indeksie glikemicznym. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi. Zbilansowane posiłki skomponowane przez doświadczonego dietetyka.

Dostępne warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 kcal

catering dietetyczny antycellulitowy

Dieta antycellulitowa

Dieta bogata w produkty o właściwościach moczopędnych, pomaga pozbyć się nadmiaru wody w organizmie. Zbilansowane menu skomponowane przez profesjonalnych dietetyków oparte na warzywach, pełnoziarnistych produktach zbożowych, chudym mięsie, nabiale, rybach oraz owocach.

catering dietetyczny dla sportowca

Dieta sportowa

Dla osób aktywnych fizycznie. Zbilansowane posiłki ze zwiększoną zawartością białka. Dieta skomponowana z chudego mięsa, ryb, warzyw, nabiału, produktów zbożowych i owoców. Menu ułożone przez profesjonalnych dietetyków.

Dostępne warianty: 2200, 2500 kcal

Co dostajesz?

Catering dietetyczny Wygodnadieta.pl to kompletny zestaw dań dla osób które pragną się odchudzić lub po prostu zdrowo się odżywiać. Posiadamy wiedzę, wieloletnie doświadczenie i możliwości by dostarczyć Ci smaczne dania kuchni międzynarodowej. Z nami oszczędzisz czas, zjesz posiłki bogate w wysokiej jakości produkty, utrzymasz świetną sylwetkę i dobre samopoczucie.

catering dietetyczny wygodna dieta
  • 5 dietetycznych posiłków w codziennej dostawie
  • nowoczesny system pakowania gwarantujący świeżość i higienę
  • opakowania przystosowanie do podgrzewania w kuchni mikrofalowej
  • stały kontakt z naszymi dietetykami
  • dietę ułożoną przez wykwalifikowanych dietetyków
  • wygodną dostawę wprost pod Twoje drzwi
  • elastyczność przy wyborze terminów dostawy
  • smaczne dania przygotowane przez profesjonalny zespół kucharzy
  • bezpieczeństwo spożywanej żywności dzięki kuchni wyspecjalizowanej w przygotowywaniu diet
 
KROK  1
WYBIERASZ DIETĘ
Wybierz jedną z naszych diet.
 
KROK  2
ZAMAWIASZ POSIŁKI
Kliknij i wygodnie zamów dietę przez Internet.
 
KROK  3
REALIZUJEMY DOSTAWY
Rano przywozimy Ci zestaw posiłków.
 
KROK  4
TRACISZ NA WADZE
Wszystko co robisz to jesz do syta i tracisz kalorie!
certyfikat HACCAP

Bezpieczeństwo żywności

POSIADAMY CERTYFIKAT HACCP

Bezpieczeństwo produkowanej żywności jest dla nas priorytetem. Wiemy, że nasi klienci oczekują nie tylko smacznych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, ale także najwyższej jakości oraz świeżości. Aby spełnić te oczekiwania oraz w trosce o najwyższą jakość przygotowywanych posiłków wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP.

Czytaj więcej

Dlaczego dieta pudełkowa?

Oszczędność czasu. Dzięki diecie pudełkowej dostarczanej wprost pod drzwi oszczędzasz czas na zakupach spożywczych oraz komponowaniu i gotowaniu posiłków.

Lepsze samopoczucie. Wszystkie nasze diety są odpowiednio zbilansowane i zawierają mnóstwo składników odżywczych, witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zróżnicowane menu. Codziennie otrzymujesz zestaw 5 posiłków w wybranej kaloryczności. Dania się nie powtarzają, a menu jest w standardzie restauracyjnym.

Poprawa zdrowia. Niezależnie od tego czy chcesz schudnąć, czy zapewnić sobie dietę wysokobiałkową dostosowaną do treningów siłowych bądź fitnessu dieta pudełkowa jest idealnym rozwiązaniem.

Wygoda i elastyczność. W ofercie posiadamy 14 rodzajów diet oraz 7 kaloryczności. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy również elastyczność dostaw i możliwość zmiany diety w trakcie jej trwania.

dieta pudełkowa z dostawą
×