Catering dietetyczny - Kraków i okolice - (12) 444 63 16

Działamy z myślą… o Twojej wygodzie!

Chcesz zmienić dotychczasowy tryb życia na zdrowszy, ale nie bardzo wiesz, jak to zrobić? Zaufaj nam i rozpocznij zdrową dietę bez wychodzenia z domu. W doborze odpowiednio zróżnicowanych posiłków pomocni bez wątpienia okażą się nasi dietetycy, którzy pozostaną z Tobą w stałym kontakcie. Nad jakością oraz wspaniałym smakiem wszystkich dań, dostępnych w naszym menu, czuwają profesjonalni kucharze. Dzięki temu, że za każdym razem ściśle stosują się do zaleceń dietetyków, klienci mogą spożywać smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki. Posiłki przygotowywane są w certyfikowanej kuchni z wdrożonym systemem bezpieczeństwa żywności HACCP.

Oferujemy Ci codzienny dowóz diety prosto do twojego mieszkania lub pracy. Nasi dostawcy pracują rano, od poniedziałku do soboty między godziną 4.00 a 12.00. W soboty dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę, jednak możesz zdecydować się na odbieranie dań weekendowych już w piątek. Nowoczesne opakowania zapewniają żywności długotrwałą świeżość, natomiast materiał, z jakiego są wykonywane, pozwala na odgrzanie posiłków w mikrofalówce. Z naszą firmą możesz również liczyć na elastyczne terminy dostaw, które niezawodnie sprostają Twoim wymaganiom.

Dieta z dostawą do domu

Jako że nie ograniczamy się do rozwożenia zamówień wyłącznie w określonych przez nas strefach, osoby mieszkające poza obszarem, objętym bezpłatnym dowozem, mogą skontaktować się z nami telefonicznie. Podczas takiej rozmowy wspólnie ustalimy możliwości oraz koszty planowanego transportu.

x