Catering dietetyczny - Kraków i okolice - (12) 444 63 16

Działamy z myślą… o Twojej wygodzie!

Chcesz zmienić dotychczasowy tryb życia na zdrowszy, ale nie bardzo wiesz, jak to zrobić? Zaufaj nam i rozpocznij zdrową dietę bez wychodzenia z domu. W doborze odpowiednio zróżnicowanych posiłków pomocni bez wątpienia okażą się nasi dietetycy, którzy pozostaną z Tobą w stałym kontakcie. Nad jakością oraz wspaniałym smakiem wszystkich dań, dostępnych w naszym menu, czuwają profesjonalni kucharze. Dzięki temu, że za każdym razem ściśle stosują się do zaleceń dietetyków, klienci mogą spożywać smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki. Posiłki przygotowywane są w certyfikowanej kuchni z wdrożonym systemem bezpieczeństwa żywności HACCP.

Co drugi dzień między godziną4.00 a 12.00 dostawca dostarczy do Twoich drzwi zestawy dietetyczne, złożone z pięciu zbilansowanych posiłków. W poniedziałek przywiezie dietę na poniedziałek i wtorek, w środę - na środę i czwartek, natomiast w ostatni dzień dostawy - na piątek i weekend. Specjalne opakowanie pozwoli ci higienicznie przechować odebrane potrawy oraz odgrzać je kolejnego dnia przy pomocy mikrofalówki. Dzięki nowoczesnym opakowaniom posiłki pozostaną świeże przez wymagany okres czasu.

Z naszą firmą możesz również liczyć na elastyczne terminy dostaw, które niezawodnie sprostają Twoim wymaganiom.

Dieta z dostawą do domu

Jako że nie ograniczamy się do rozwożenia zamówień wyłącznie w określonych przez nas strefach, osoby mieszkające poza obszarem, objętym bezpłatnym dowozem, mogą skontaktować się z nami telefonicznie. Podczas takiej rozmowy wspólnie ustalimy możliwości oraz koszty planowanego transportu.

x