Catering dietetyczny - Poznań i okolice - (22) 730 00 69


Zdrowie może być... smaczne, czyli dieta w wygodnym wydaniu

Jeśli czujesz potrzebę dietetycznych zmian i wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych, Wygodnadieta.pl ma ofertę właśnie dla Ciebie. To kilka usług w komfortowym pakiecie - decydując się na współpracę z naszą firmą uzyskujesz dostęp do:

  • - porad profesjonalnych dietetyków (proponujemy konsultacje przez sześć dni w tygodniu);
  • - indywidualnie dobranego menu (zgodnego z Twoimi potrzebami dietetycznymi i zdrowotnymi);
  • - smacznego i pięknie prezentującego się zestawu pięciu dań dostarczanych bezpośrednio do domu (albo pracy).

Wszystkie dania przygotowywane są z pieczołowitością przez zespół sprawdzonych kucharzy, w kuchni spełniającej najwyższe wymagania jakościowe, potwierdzone certyfikatem systemu bezpieczeństwa żywności HACCP.

Proponujemy elastyczną formułę dostaw (szczegóły zawsze można uzgodnić z naszymi konsultantami). Typowy harmonogram dostaw w Poznaniu przedstawia się następująco: przygotowujemy zestaw pięciu posiłków na jeden dzień, dostarczamy zestaw dwudniowy (co dwa dni, w godzinach: od 4.00 do 12.00). W piątki klienci mogą odebrać trzy zestawy (na piątek, sobotę i niedzielę).

Dania są zawsze świeże i smaczne - nie tylko dzięki używaniu najlepszej jakości składników i dokładności w procesie przyrządzenia posiłków, ale również dzięki zastosowaniu innowacyjnych opakowań. Zapewniają one najwyższy standard higieniczny dostaw, dają też możliwość szybkiego odgrzania dań (w mikrofalówce).

Dieta z dostawą do domu

Jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu diety, nic nie szkodzi. Skontaktuj się z naszą firmą, a my spróbujemy rozwiązać ten problem i indywidualnie ustalić koszty dostawy.

x