HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Catering dietetyczny w Gnieźnie i okolicach – strefa bezpłatnych dostaw


 

Dieta pudełkowa w Gnieźnie to propozycja dla wszystkich osób, które nie lubią lub nie mają czasu gotować. Skorzystanie z naszej oferty pozwoli Ci wprowadzić zbilansowaną dietę, przygotowaną przez doświadczonych dietetyków. Co więcej, wybór cateringu dietetycznego w Gnieźnie oznacza, że nigdzie nie będziesz musiał chodzić, aby odebrać posiłki, gdyż zostaną one dostarczone bezpośrednio pod wskazany w zamówieniu adres.

W naszym cateringu dietetycznym oferujemy dietę pudełkową w Gnieźnie z darmową dostawą na obszarze zaznaczonym na przedstawionej obok mapce. Dzięki interaktywnej mapie, możesz sprawdzić, czy Twoje miejsce zamieszkania znajduje się w obrębie bezpłatnego dowozu. Jeżeli mieszkasz na obrzeżach miasta lub poza jego granicami, a Twojego adresu nie ma na zakreślonym obszarze, nic straconego - wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a spróbujemy znaleźć sposób, aby dowieźć posiłki także do Ciebie.

Złóż zamówienie

Catering dietetyczny Gniezno

Catering dietetyczny w Gnieźnie – na czym polega nasza dieta pudełkowa?

Oferta naszego cateringu dietetycznego w Gnieźnie obejmuje szereg różnorodnych, zbilansowanych diet do wyboru. Nad tworzeniem jadłospisów czuwają doświadczeni dietetycy. Codziennie rano szczelnie zapakowane posiłki wysyłane są do Klientów specjalnym transportem chłodniczym, gwarantującym ich świeżość. Potrawy, znajdujące się w wygodnych opakowaniach, można podgrzewać w mikrofalówce.

Dieta pudełkowa w Gnieźnie – jaką dietę wybrać?

Kierując się dobrem Klientów, przygotowaliśmy szereg zbilansowanych diet do wyboru. W naszej ofercie znajdują się:

Wszystkie jadłospisy stworzone zostały przez specjalistów z zakresu zdrowego żywienia i składają się z najwyższej jakości składników, charakteryzujących się wysoką wartością odżywczą. Szeroki wybór wariantów sprawia, że każdy znajdzie dietę odpowiednią do indywidualnych wymagań.

Wszystkie ze znajdujących się w ofercie diet dostępne są w określonych wariantach kalorycznych. Przed zamówieniem konkretnego jadłospisu, zapraszamy do sprawdzenia, w jakich wartościach energetycznych występuje. Jeżeli masz jakieś pytania, napisz lub zadzwoń, a z chęcią rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Dieta pudełkowa Gniezno

Zalety cateringu dietetycznego w Gnieźnie

Dlaczego warto skorzystać z diety pudełkowej w Gnieźnie? Oferta skierowana jest do każdego, kto ma dosyć gotowania lub nie do końca wie, jak przygotować pełnowartościowe posiłki. Z nami nie tylko będziesz mógł postawić na zdrowe żywienie, ale też zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który straciłbyś na gotowanie i zakupy. Zyskany czas możesz przeznaczyć na wspólne chwile z bliskimi, realizowanie hobby lub odpoczynek.

Wszystkie osoby zainteresowane cateringiem dietetycznym w Gnieźnie, zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zadawania pytań za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

61 415 10 50

×