Catering dietetyczny - Katowice i okolice - (32) 445 05 04

Zdrowa żywność na każdy dzień? Zobacz, jakie to proste!

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, to otrzymasz:

  • - odpowiednio zrównoważoną dietę - za układanie jadłospisów odpowiadają profesjonalni dietetycy. Klient ma pewność, że dieta, którą wybiera, spełni wszystkie wymagania.
  • - apetyczne dania - potrawy przyrządzają wyłącznie wykwalifikowani kucharze, którzy dokonują wszelkich starań, by dania były doskonałe pod każdym względem. Dla nich liczy się nie tylko smak i kaloryczność, ale też wygląd i najwyższa jakość poszczególnych posiłków.
  • - wygodną dostawę - 5 dietetycznych posiłków będzie trafiać pod podany adres codziennie przed południem. W soboty dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę, jednak możesz zdecydować się na odbieranie dań weekendowych już w piątek.
  • - bezpieczne, nowoczesne opakowanie produktów - to ono sprawi, że Twoje dania zachowają świeżość. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób odgrzejesz posiłek w mikrofalówce.
  • - stały kontakt z dietetykami - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Gdy zadzwonisz, na pewno udzielą niezbędnej rady i wyjaśnią wątpliwości.
  • - potrawy z profesjonalnej kuchni - catering dietetyczny przygotowujemy w specjalistycznej kuchni posiadającej certyfikat systemu bezpieczeństwa żywności HACCP

Dieta z dostawą do domu

Pamiętaj, że catering dietetyczny dostarczamy także do miejsc, znajdujących się poza wyznaczoną strefą dowozu. W razie gdyby okazało się, że mieszkasz akurat poza obszarem, w jakim obowiązuje bezpłatny transport, skontaktuj się z nami. Razem ustalimy koszt dowozu takiego zamówienia.

x