HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Czechowice-Dziedzice i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Oferujemy bezpłatny dowóz diety w Czechowicach-Dziedzicach i okolicach. Dostawcy pracują rano, od poniedziałku do soboty. W soboty otrzymasz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę. Możesz również liczyć na elastyczne terminy dostaw, które niezawodnie sprostają Twoim wymaganiom. Nasz catering dietetyczny  dostarczamy w warunkach chłodniczych, możesz więc być pewien świeżości posiłków.

Na mapie obok zaznaczona jest strefa bezpłatnych dostaw diety pudełkowej w Czechowicach-Dziedzicach. Wpisz interesujący Cię adres w okno pod mapą aby dowiedzieć się, czy dostawa w danej lokalizacji jest darmowa.

Nie ograniczamy się do rozwożenia zamówień wyłącznie w określonych strefach. Jeżeli mieszkasz poza obszarem objętym bezpłatnym dowozem skontaktuj się z nami telefonicznie. Podczas rozmowy wspólnie ustalimy możliwości planowanego transportu.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny oświecim

Dieta pudełkowa Czechowice-Dziedzice

Zastanawiasz się, jaki catering dietetyczny zamówić w Czechowicach-Dziedzicach? My dostarczymy dietę z dostawą do domu, dzięki czemu odchudzanie stanie się prostsze niż myślisz. Odpowiednia dieta jest kluczem do zdrowia. Nasz dietetyk przeprowadzi z Tobą indywidualną konsultację, podczas której zapyta Cię o wzrost, wiek, wagę ciała, a także poziom aktywności fizycznej i posiadane schorzenia. Na podstawie tych informacji specjalista dobierze dietę idealną do Twoich potrzeb. 

Nasze zestawy dietetyczne dostarczamy nie tylko do Czechowic, ale również lokalizacji, które znajdują się w jej pobliżu.

Nie ograniczamy się jednak do rozwożenia zamówień wyłącznie w określonych przez nas strefach. Osoby mieszkające poza obszarem, objętym bezpłatnym dowozem, mogą skontaktować się z nami telefonicznie. Podczas takiej rozmowy wspólnie ustalimy możliwości oraz koszty planowanego transportu. 

Jak działa catering dietetyczny?

Aby zamówić catering dietetyczny należy wykonać kilka prostych kroków. 

Pierwszy etap to wybór odpowiedniej diety. Możesz to zrobić wspólnie z naszym dietetykiem lub samodzielnie. Szczegóły na temat naszych diet znajdziesz tutaj

Drugi krok to zamówienie diety drogą telefoniczną lub poprzez nasz sklep internetowy. 

Trzeci krok to dostawa posiłków przez naszych kurierów. Zestawy dietetyczne przewożone są transportem chłodniczym wprost do Ciebie o umówionej porze.

Czwarty krok jest zdecydowanie najprzyjemniejszy: otwierasz swoją torbę i wyjmujesz z niej 4 lub 5 gotowych i pysznych posiłków, których smakiem możesz delektować się przez cały dzień.

Jaki rodzaj diety wybrać?

W naszej ofercie mamy kilkanaście rodzajów diet w kalorycznościach od 1000 kcal do 4000 kcal. Wśród nich są:

 • dieta wegetariańska
 • dieta o niskim indeksie glikemicznym
 • dieta antycellulitowa
 • dieta bez nabiału
 • dieta bez glutenu
 • dieta bez laktozy
 • dieta sportowa
 • dieta bez glutenu i laktozy
 • dieta bez ryb
 • dieta dla diabetyka
 • dieta bez glutenu i nabiału
 • dieta wegetariańska z rybami
 • dieta niskokaloryczna
 • dieta ketogeniczna

Catering dietetyczny z certyfikatem w Czechowicach-Dziedzicach

Wygodna dieta posiada certyfikat HACCP oraz audytora zewnętrznego DEKRA. Nasza kuchnia została zaprojektowana i wyposażona specjalnie pod produkcję diet pudełkowych. Posiadamy codzienny tryb przyjmowania dostaw, a do pracy używamy tylko nowoczesnego sprzętu z odpowiednimi deklaracjami zgodności.

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×