HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Bielsko-Biała i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Catering dietetyczny w Bielsko-Białej zyskuje coraz większą popularność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, postanowiliśmy poszerzyć naszą bezpłatną strefę dostaw. Teraz możesz zamówić naszą dietę pudełkową do Bielsko-Białej bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ciesz się pysznymi, zdrowymi i niskokalorycznymi daniami każdego dnia. Pomożemy Ci wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe oraz pozbyć się zbędnych kilogramów. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego w Bielsko-Białej.

Nasze zestawy posiłków dostarczamy niemal do wszystkich miast w Polsce. Jeśli Twoja lokalizacja nie widnieje na naszej mapie bezpłatnych dostaw, skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy ustalimy indywidualne możliwości dowozu naszego cateringu dietetycznego pod wskazany adres. Zadzwoń do nas teraz!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny bielsko-biała

Catering dietetyczny Bielsko-Biała

Nasz catering dietetyczny w Bielsko-Białej to propozycja pięciu posiłków na cały dzień, które dostarczamy transportem chłodniczym pod wskazany adres. Podczas składania zamówienia dajemy Ci możliwość wskazania godziny, do której chciałbyś otrzymywać swoje posiłki. Nie musisz więc martwić się o odbiór jedzenia – dania zabierzesz spod swoich drzwi!

Nasze jadłospisy układane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych dietetyków. Dzięki temu wszystkie posiłki są odpowiednio zbilansowane pod kątem makroskładników. Nie zabraknie Ci więc ani białka, ani węglowodanów, ani tłuszczy. Dodatkowo dbamy o odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych. Dzięki temu nasz catering dietetyczny może być stosowany przez długi czas bez obaw o niedobory.

Jaką dietę możesz wybrać w cateringu dietetycznym?

Dobrze wiemy, że nie każdy może spożywać wszystkie produkty w jednakowej ilości. Jedni rezygnują z mięsa, inni glutenu, a jeszcze innym zależy na niskim indeksie glikemicznym posiłków. Kierując się tą wiedzą, stworzyliśmy kilkanaście różnych diet, dostosowanych do preferencji naszych Klientów. I tak oto możesz skorzystać z diety wegańskiej, wegetariańskiej, klasycznej niskokalorycznej, bezglutenowej, bezlaktozowej, dla diabetyka i innych. Nie wiesz, które menu będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze? A może chcesz poznać swoje zapotrzebowanie kaloryczne? Skontaktuj się z naszymi dietetykami! Czekamy na Twoje pytania od poniedziałku do piątku oraz w weekendy. Gwarantujemy Ci opiekę dietetyka przez cały czas trwania zamówienia.

Certyfikaty bezpieczeństwa – catering dietetyczny w Bielsko-Białej

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo odpowiedzialnym zadaniem jest przygotowywanie posiłków. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy wdrożyć i certyfikować system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP. Naszym zewnętrznym audytorem jest Dekra Certification Sp. z o.o. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje posiłki przygotowywane są w odpowiednich warunkach, a nad ich bezpieczeństwem czuwa grupa doświadczonych kucharzy.

Catering dietetyczny w Bielsko-Białej dla każdego – rodzaje diet

W naszej ofercie odnajdziesz kilkanaście wariantów diet, dostępnych w kaloryczności od 1000 kcal do 4000 kcal. Każdy jadłospis jest starannie dopracowany pod kątem zbilansowania posiłków. Na naszej stronie możesz odnaleźć przykładowe menu, które zobrazuje Ci posiłki, przygotowywane w ramach konkretnej diety. Proponujemy Ci dietę:

 • niskokaloryczną (klasyczną),
 • wegańską,
 • wegetariańską,
 • wegetariańską z rybami
 • bez ryb,
 • antycellulitową,
 • o niskim indeksie glikemicznym,
 • dla diabetyka,
 • bez nabiału,
 • sportową,
 • bez glutenu,
 • bez laktozy,
 • bez glutenu i laktozy,
 • bez glutenu i nabiału,
 • ketogeniczną.

Już dziś złóż zamówienie na catering dietetyczny z dostawą do Bielsko-Białej. Zadzwoń teraz!

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×