HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Częstochowa i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Wygodnadieta.pl to catering dietetyczny z darmową dostawą w Częstochowie i okolicach. Wybierając naszą dietę pudełkową otrzymasz 5 smacznych posiłków zapakowanych w nowoczesne, bezpieczne i estetyczne opakowania.

Na mapie obok widnieje obszar bezpłatnych dostaw diety pudełkowej w Częstochowie i okolicach. Wpisz interesującą Cię lokalizację w pole pod mapą aby dowiedzieć się, czy jest ona objęta darmową dostawą.

Jeżeli okaże się, że interesujący Cię adres znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu prosimy o kontakt. Może się okazać, że dostawa jest możliwa – ustalimy to i skontaktujemy się zwrotnie.

Złóż zamówienie

catering dietetyczny częstochowa

Dieta pudełkowa Częstochowa z dostawą

Nasz catering dietetyczny dostarczamy od poniedziałku do soboty w godzinach porannych. W sobotę realizujemy dostawę zestawów niedzielnych.

Odpowiednio zbilansowane posiłki są bezpiecznie zapakowane w szczelne pojemniki. Na zestaw składa się 4-5 posiłków dietetycznych: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Otrzymujesz więc pożywienie na cały dzień o wybranej wartości kalorycznej oraz wskazanych cechach diety.

Zdrowa i bezpieczna dieta z dostawą w Częstochowie

WygodnaDieta.pl to nie tylko pewność zdrowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, ale również smaku, świeżości oraz różnorodności menu. Wielu naszych Klientów jako naszą największą zaletę wskazuje różnorodny i smaczny jadłospis, z czego jesteśmy dumni.

Nasza bogata oferta to diety niskokaloryczne oraz specjalistyczne, mięsne oraz bezmięsne do wyboru w kalorycznościach od 1000 kcal do 4000 kcal. Znajdują się w niej diety: niskokaloryczna, wegetariańska, wegetariańska z rybami, dla diabetyka, z niskim indeksem glikemicznym, bez glutenu, bez laktozy, bez glutenu i laktozy, bez nabiału, bez glutenu i nabiału, bez ryb, antycellulitowa, ketogeniczna oraz sportowa.

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×