HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Jelenia Góra i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Oferujemy Ci codzienny dowóz diety w Jeleniej Górze i okolicach prosto do Twojego mieszkania lub pracy. Nasi dostawcy pracują rano, od poniedziałku do soboty. W soboty dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę. Z naszą firmą możesz liczyć na elastyczne terminy dostaw, które niezawodnie sprostają Twoim wymaganiom. Nasz catering dietetyczny  dostarczamy w warunkach chłodniczych, możesz więc być pewien świeżości naszych posiłków. 

Jako że nie ograniczamy się do rozwożenia zamówień wyłącznie w określonych przez nas strefach, osoby mieszkające poza obszarem, objętym bezpłatnym dowozem, mogą skontaktować się z nami telefonicznie. Podczas takiej rozmowy wspólnie ustalimy możliwości planowanego transportu.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny jelenia góra

Catering dietetyczny z dostawą w Jeleniej Górze

Chciałbyś otrzymywać 4 lub 5 posiłków dziennie z dostawą do domu? O umówionej godzinie przywieziemy Ci zestaw gotowych i zdrowych dań. Potrawy są niskokaloryczne, odpowiednio zbilansowane, bogate w witaminy i wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dzięki nam schudniesz oraz zaczniesz regularnie się odżywiać. Posiadamy również diety dla osób z nietolerancjami pokarmowymi (nietolerancja białek mleka, laktozy, glutenu i nabiału). 

Jakie dania oferuje catering dietetyczny?

W menu cateringu Wygodna dieta znajdziesz dania kuchni polskiej, a także śródziemnomorskiej, chińskiej, azjatyckiej czy arabskiej. Wciąż poszukujemy nowych smaków i zbieramy inspiracje z różnych zakątków świata. Nasi kucharze tworzą kulinarne arcydzieła, które nie tylko obłędnie smakują, ale też estetycznie wyglądają. W naszej ofercie jest kilkanaście rodzajów diet. Każda z nich zaskoczy Cię różnorodnością. Wśród nich są: dieta wegetariańska, dieta o niskim indeksie glikemicznym, dieta niskokaloryczna, dieta bez glutenu, dieta bez nabiału, dieta bez laktozy, dieta bez glutenu i laktozy, dieta bez glutenu i nabiału, dieta wegetariańska + ryby, dieta bez ryb, dieta antycellulitowa, dieta dla diabetyka oraz dieta sportowa. 

Dieta pudełkowa - idealne rozwiązanie dla zapracowanych

Catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które ze względu na charakter swojej pracy nie mają czasu na samodzielne przygotowanie posiłków na cały dzień. Dzięki nam nie będziesz musiał martwić się o zakupy, gotowanie oraz sprzątanie. Zaoszczędzone minuty i godziny będziesz mógł wykorzystać na odpoczynek, rozmowy z rodziną czy realizowanie własnych pasji. 

Catering dietetyczny z certyfikatem HACCP w Jeleniej Górze

Wygodna dieta działa na rynku już od 2007 roku. Regularne certyfikujemy również system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP. Naszym zewnętrznym audytorem jest Dekra Certification Sp. z o.o. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że dania przygotowywane w naszej kuchni są bezpieczne i zdrowe. 

Jaki rodzaj diety wybrać?

Poniższe diety dostępne są w kilku kalorycznościach od 1000 kcal do 4000 kcal.

 • dieta wegetariańska
 • dieta antycellulitowa
 • dieta o niskim indeksie glikemicznym
 • dieta bez nabiału
 • dieta sportowa
 • dieta bez glutenu
 • dieta bez laktozy
 • dieta bez glutenu i laktozy
 • dieta dla diabetyka
 • dieta bez glutenu i nabiału
 • dieta wegetariańska z rybami
 • dieta bez ryb
 • dieta niskokaloryczna
 • dieta ketogeniczna

Catering dietetyczny w Jeleniej Górze - obsługiwany obszar

Czarne, Goduszyn, Grabary, Maciejowa, Osiedle Orle, Osiedle Pomorskie, Osiedle Skowronków, Strupice, Osiedle Widok, Osiedle 20-lecia, Zabobrze, Zatorze, Osiedle Żeromskiego

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 723 31 87

×