HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Zambrów i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Wybierając nasze usługi, decydujesz się na komfortową dostawę diety prosto do twojego domu. Zestaw cateringu dietetycznego dostarczamy codziennie od poniedziałku do soboty. W sobotę dostarczamy na sobotę i niedzielę. Dzięki odpowiedniemu, innowacyjnemu opakowaniu i transportowi w  warunkach chłodniczych nasze posiłki zachowują należytą świeżość.  Dodatkowo posiłki naszego cateringu dietetycznego mogą być odgrzewane w mikrofalówce.

Jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu diety, nic nie szkodzi. Skontaktuj się z naszą firmą, a my spróbujemy rozwiązać ten problem i indywidualnie ustalić możliwości dostawy.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

Dieta pudełkowa w Zambrowie

Marzysz o tym, aby codziennie rano otrzymywać gotowe dania, które weźmiesz ze sobą do domu lub pracy w Zambrowie? Dzięki nam to jest możliwe. Dostarczamy zdrowe, dietetyczne i zbilansowane posiłki prosto pod wskazany adres. Dzięki temu nie musisz martwić się o zakupy, sprzątanie i gotowanie. W naszej ofercie mamy kilkanaście różnych diet w kalorycznościach od 1000 kcal do 4000 kcal

Dla kogo jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa jest dla osób, które chcą schudnąć, zdrowo się odżywiać, a także dla tych, którzy decydują się na catering dietetyczny ze względu na problemy zdrowotne lub brak czasu na codzienne przygotowanie posiłków. Dania zawierają wszystkie niezbędne wartości pokarmowe w odpowiednich ilościach. Nie znajdziesz w nich szkodliwych konserwantów, polepszaczy smaku i koloru.

Dlaczego Wygodnadieta.pl?

Wygodna dieta to tysiące zadowolonych Klientów. Zajmujemy się przygotowaniem diety pudełkowej od 2007 roku. Nasz szef kuchni i kucharze codziennie szukają nowych inspiracji i smaków, dzięki czemu Klienci mogą próbować dań z różnych stron świata. Nasza kuchnia została zaprojektowana i wyposażona specjalnie pod produkcję diet pudełkowych. W zakładzie wydzieliliśmy specjalistyczne strefy przeznaczone do magazynowania, obróbki wstępnej, obróbki surowców, obróbki termicznej i konfekcjonowania posiłków. Składniki do dań przygotowujemy w wielu wyspecjalizowanych pomieszczeniach. Posiadamy certyfikat HACCP, który jest gwarancją, że nasza dania są świeże i przygotowane z najwyższej jakości produktów. 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×