HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Katowice i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Oferujemy Ci codzienny dowóz diety prosto do twojego mieszkania lub pracy w Aglomeracji Śląskiej. Nasi dostawcy pracują rano, od poniedziałku do soboty. W soboty dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę, jednak możesz zdecydować się na odbieranie dań weekendowych już w piątek. Z naszą firmą możesz również liczyć na elastyczne terminy dostaw, które niezawodnie sprostają Twoim wymaganiom.

Nasze zestawy posiłków dostarczamy niemal do wszystkich miast w Polsce. Jeśli Twoja lokalizacja nie widnieje na naszej mapie bezpłatnych dostaw, skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy ustalimy indywidualne możliwości dowozu naszego cateringu dietetycznego pod wskazany adres. Zadzwoń do nas teraz!

 

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny katowice

 

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, to otrzymasz:

  • odpowiednio zrównoważoną dietę - za układanie jadłospisów odpowiadają profesjonalni dietetycy. Klient ma pewność, że dieta, którą wybiera, spełni wszystkie wymagania.
  • apetyczne dania - potrawy przyrządzają wyłącznie wykwalifikowani kucharze, którzy dokonują wszelkich starań, by dania były doskonałe pod każdym względem. Dla nich liczy się nie tylko smak i kaloryczność, ale też wygląd i najwyższa jakość poszczególnych posiłków.
  • wygodną dostawę - 4-5 dietetycznych posiłków będzie trafiać pod podany adres codziennie rano. W soboty dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę.
  • bezpieczne, nowoczesne opakowanie produktów - to ono sprawi, że Twoje dania zachowają świeżość. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób odgrzejesz posiłek w mikrofalówce.
  • stały kontakt z dietetykami - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Gdy zadzwonisz, na pewno udzielą niezbędnej rady i wyjaśnią wątpliwości.
  • potrawy z profesjonalnej kuchni - catering dietetyczny przygotowujemy w specjalistycznej kuchni posiadającej certyfikat systemu bezpieczeństwa żywności HACCP

Catering dietetyczny - Katowice

Dieta z dowozem to idealne rozwiązanie dla mieszkańców Aglomeracji Śląskiej, którzy chcą schudnąć, zaoszczędzić czas, a także poprawić samopoczucie i zdrowie. Dania przygotowujemy ze świeżych produktów od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że Klienci otrzymują najwyższej jakości zestawy dietetyczne. Potrawy inspirowane są smakami z różnych stron świata. Serwujemy posiłki kuchni śródziemnomorskiej, indyjskiej, chińskiej, arabskiej czy azjatyckiej. Zestawy dostarczamy w warunkach chłodniczych. 

Dieta pudełkowa Wygodnadieta.pl dostępna jest w wielu miastach województwa śląskiego. Wśród nich są m.in.: Katowice, Tychy, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Siemanowice Śląskie, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska i Mikołów. 

Dieta tworzona przez profesjonalistów

Nasze dania przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy, a cały proces produkcji koordynuje doświadczony szef kuchni. Układa on także menu we współpracy z dietetykami. Wygodna dieta to firma, którą tworzą profesjonaliści. Nie korzystamy z usług zewnętrznych dietetyków, ponieważ mamy własny zespół ekspertów. Wszyscy konsultanci są dietetykami, dlatego Klienci mogą mieć pewność, że są otoczeni specjalistyczną opieką. 

Dieta pudełkowa z certyfikatem HACCP w Aglomeracji Śląskiej

Wygodna dieta to catering dietetyczny z certyfikatem HACCP. Świadczy on o wysokiej jakości i świeżości naszych dań. Nad odpowiednim działaniem systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP w naszej kuchni czuwa zewnętrzny audytor Dekra Certification Sp. z o.o. 

Obsługiwany obszar - Katowice i okolice

Miasta, w których dowozimy dietę pudełkową: Bytom, Chorzów, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Lędziny, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Zabrze

Idealny catering dietetyczny? Ten dopasowany do Ciebie. Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie.

 

Dieta pudełkowa - Katowice

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

32 445 05 04

×