HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Wrocław i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Codziennie rano dostawcy dostarczą do Twoich drzwi zestawy dietetyczne, złożone z pięciu zbilansowanych posiłków. Specjalne opakowanie pozwoli ci higienicznie przechować odebrane potrawy oraz odgrzać je w mikrofalówce. Dzięki nowoczesnym opakowaniom oraz dostawie w warunkach chłodniczych posiłki pozostaną świeże przez wymagany czas. Z naszą firmą możesz również liczyć na elastyczne terminy dostaw, które niezawodnie sprostają Twoim wymaganiom.

Jako że nie ograniczamy się do rozwożenia zamówień wyłącznie w określonych przez nas strefach, osoby mieszkające poza obszarem, objętym bezpłatnym dowozem, mogą skontaktować się z nami telefonicznie. Podczas takiej rozmowy wspólnie ustalimy możliwości planowanego transportu.

 

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny wrocław

 

Catering dietetyczny we Wrocławiu

Marzysz o tym, aby codziennie rano czekał na Ciebie zestaw gotowych posiłków na cały dzień? Z nami to jest możliwe. Specjalizujemy się w dostawie 4 lub 5 posiłków prosto pod Twoje drzwi. Dzięki nam możesz być pewien, że dania dostarczą Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych. W ofercie posiadamy kilkanaście rodzajów diet, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować dietę odpowiednią do Twoich preferencji i potrzeb. 

Zestawy dietetyczne dowozimy nie tylko na terenie Wrocławia, ale także jego okolic. W bezpłatnej strefie dostaw znajdują się miejscowości: Legnica oraz Wałbrzych.

Profesjonalni dietetycy

W Wygodnejdiecie będziesz pod stałą opieką dietetyka, który na samym początku doradzi Ci, jaką dietę oraz kaloryczność wybrać. W trakcie trwania zamówienia zawsze będziesz mógł również zwrócić się do specjalisty, aby uzyskać darmową konsultację. Ponadto dietetyk na bieżąco monitoruje i modyfikuje Twój program żywieniowy. 

Dieta pudełkowa bez konserwantów

W naszej kuchni gotujemy z pasją, o czym przekonasz się wraz z pierwszymi kęsami posiłku. W ofercie znajdziesz dania z najodleglejszych zakątków globu. Serwujemy dania m.in. kuchni indyjskiej, chińskiej, arabskiej, azjatyckiej i europejskiej. Każdy posiłek jest bogaty w witaminy, składniki mineralne i inne niezbędne składniki odżywcze. Nie dodajemy do nich konserwantów oraz polepszaczy smaku i koloru.

Wierzymy również, że dieta nie musi oznaczać wyrzeczeń, dlatego wprowadziliśmy substytuty deserów, które są naturalne, niskokaloryczne i w pełni zbilansowane.

Fit catering Wrocław

Nasi dietetycy na bieżąco modyfikują i udoskonalają menu, aby przygotowywane posiłki były smaczne i pełnowartościowe. Korzystamy przede wszystkim z:

  •  owoców i warzyw;
  •  mięs i ryb; 
  •  produktów zbożowych – różnorodnych kasz, makaronów i pieczywa; 
  •  nabiału;
  •  roślinnych zamienników mięsa oraz produktów alternatywnych dla nabiału. 

W naszej ofercie nie zabraknie również menu dla wegan, wegetarian, osób z cukrzycą typu II, insulinoopornością i każdego kto chce odżywiać się zdrowo. 
 

Dieta z certyfikatem we Wrocławiu

Wygodnadieta.pl posiada aktualny certyfikat HACCP, dzięki czemu możesz mieć pewność, że posiłki przez nas przygotowywane są w pełni bezpieczne. Nad odpowiednim działaniem systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP czuwa zewnętrzny audytor Dekra Certification Sp. z o.o. Na terenie zakładu utrzymujemy najwyższy poziom higieny. Na bieżąco sprawdzamy świeżość i jakość surowców, które codziennie do nas przyjeżdżają, a od dostawców wymagamy dokumentacji dotyczącej pochodzenia dostarczanych produktów.

Rodzaje diet pudełkowych

W ofercie posiadamy kilkanaście diet. Wśród nich są diety: niskokaloryczna, bez ryb, wegetariańska, wegetariańska z rybami, sportowa, dla diabetyków, bezglutenowa, bezlaktozowa, bez glutenu i laktozy, bez nabiału, bez glutenu i nabiału, antycellulitowa. Tak szeroki wybór pozwala nam dopasowywać diety osobom, które mają różne potrzeby. Wśród nich są ci, którzy pragną się odchudzić lub zdrowo się odżywiać, wegetarianie oraz osoby zmagające się ze schorzeniami.

Obsługiwany obszar - Wrocław i okolice

Bartoszowice, Bierdzany, Biskupin, Borek, Brochów, Dębie, Fabryczna, Gaj, Gądów Mały, Grabiszyn, Karłowice, Klecina, Kleczków, Kłokoczyce, Kowale, Kozanów, Krzyki, Księże Małe, Księże Wielkie, Kuźniki, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór, Nadorze, Nowy Dwór, Ołbin, Ołtaszyn, Oporów, Osobowice, Patrynice, Pilczyce, Polanowice, Popowice, Poświętne, Przedmieście Oławskie, Psie Pole, Rakowiec, Różanka, Sępolno, Sołtysowice, Stabłowice, Strachocin, Swojczyce, Szczepin, Śródmieście, Świątniki, Tarnoga, Wojszyce, Zacisze, Zalesie, Zgorzelisko, Złotniki, Żerniki

Idealny catering dietetyczny? Ten dopasowany do Ciebie. Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie.

 

Dieta pudełkowa - Wrocław

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

71 700 01 77

×