HACCP – Certyfikat
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Sieradz i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Oferujemy Ci codzienny dowóz diety w Sieradzu i okolicach prosto do Twojego mieszkania lub pracy. Nasi dostawcy pracują rano, od poniedziałku do soboty. W soboty dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę. Z naszą firmą możesz liczyć na elastyczne terminy dostaw, które niezawodnie sprostają Twoim wymaganiom. Nasz catering dietetyczny  dostarczamy w warunkach chłodniczych, możesz więc być pewien świeżości naszych posiłków. 

Jako że nie ograniczamy się do rozwożenia zamówień wyłącznie w określonych przez nas strefach, osoby mieszkające poza obszarem, objętym bezpłatnym dowozem, mogą skontaktować się z nami telefonicznie. Podczas takiej rozmowy wspólnie ustalimy możliwości oraz koszty planowanego transportu.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny Sieradz

Dieta z dowozem w Sieradzu

Dieta pudełkowa w Sieradzu to idealna propozycja dla osób, które planują zrzucić zbędne kilogramy, regularnie się odżywiać lub zwyczajnie nie mają czasu na samodzielne przygotowanie dań na cały dzień. Wygodna dieta dostarcza 5 dań, które są smaczne i zdrowe. Kurier dowiezie zestawy dietetyczne codziennie prosto pod Twoje drzwi. 

Catering dietetyczny - jak to działa?

Nasz catering dietetyczny dostarcza codziennie różnorodne posiłki, czyli śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Dieta jest odpowiednio zbilansowana, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dania dostarczają Twojemu organizmowi potrzebnych wartości odżywczych. Przed wyborem konkretnej diety możesz porozmawiać z profesjonalnym dietetykiem, który podpowie Ci, jaka kaloryczność oraz rodzaj diety będą dla Ciebie odpowiednie. Dietetyk będzie do Twojej dyspozycji przez cały okres trwania zamówienia. Odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także zmodyfikuje Twoje zamówienie, jeżeli będziesz chciał zmienić rodzaj i kaloryczność diety.

Smaczna dieta pudełkowa w Sieradzu

Kochamy dobre jedzenie, dlatego dania przyrządzone przez naszego szefa kuchni i kucharzy mają doskonały smak. Śledzimy trendy na rynku branży gastronomicznej, a od naszych sprawdzonych dostawców otrzymujemy ciekawe produkty, które urozmaicają dietę. Dzięki temu z Wygodną dietą możesz skosztować potrawy, których nie jadłeś jeszcze nigdy w życiu. Wciąż szukamy nowych smaków, aby móc stale zaskakiwać naszych Klientów. Ich zdanie jest dla nas najważniejsze, dlatego uwzględniamy wszystkie uwagi i wprowadzamy modyfikacje w naszym jadłospisie. 

Dieta z certyfikatem - Sieradz

Wygodna dieta posiada aktualny certyfikat HACCP, dzięki czemu możesz być pewien, że nasze dania są najwyższej jakości oraz świeżości. Nad odpowiednim działaniem systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP w naszej kuchni czuwa zewnętrzny audytor Dekra Certification Sp. z o.o.

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×