HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Wyszków i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Catering dietetyczny Wygodnadieta w Wyszkowie to smaczna, zdrowa i wygodna dieta którą dostarczamy codziennie rano pod wskazany adres. Zestawy diety pudełkowej dostarczamy od poniedziałku do soboty. W sobotę dostarczamy na sobotę i niedzielę.
Dzięki nowoczesnemu, innowacyjnemu opakowaniu i dostawach w  warunkach chłodniczych posiłki zachowują świeżość i smak. 

Obok znajdziesz mapę na której zaznaczono strefę bezpłatnej dostawy w Wyszkowie i okolicach. Pamiętaj, jeżeli Twój adres leży poza zaznaczoną strefą nie musi to oznaczać, że nie dostarczamy cateringu dietetycznego do wskazanej lokalizacji. Skontaktuj się z nami, ustalimy czy będziemy w stanie realizować zamówienie pod wybrany przez Ciebie adres.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny wyszków

Catering Dietetyczny w Wyszkowie

Kilkanaście lat doświadczenia i bogata wiedza pozwalają nam tworzyć diety spełniające najwyższe wymagania.

W naszym menu znajduje się kilkanaście rodzajów diet w różnych kalorycznościach - od 1000 do 4000 kcal. Oferujemy zarówno diety niskokaloryczne, bezmięsne, jak i specjalistyczne odpowiadające potrzebom osób z nietolerancjami pokarmowymi,  insulinoopornością czy cukrzycą typu 2.

Dieta Pudełkowa Wyszków i okolice

Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa żywności potwierdzony certyfikatem HACCP, regularnie kontrolowanym przez zewnętrznego audytora DEKRA.

Korzystamy jedynie ze sprawdzonych dostawców, świeżych produktów wysokiej jakości które przyjeżdżają do nas codziennie. W procesie produkcji nie używamy sztucznych barwników, konserwantów i polepszaczy smaku.

Dania przygotowywane są w przeddzień dostawy. Dzięki czemu rano otrzymujesz świeże i wartościowe danie. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i metod obróbki żywności aby uzyskać najwyższą wartość odżywczą oraz smak.

Wybierając catering dietetyczny Wygodnadieta.pl w Wyszkowie możesz być pewien, że Twoja dieta leży w rękach doświadczonych profesjonalistów.

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×