HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Skierniewice i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Skierniewice – kolejne miasto w województwie łódzkim, które może cieszyć się z bezpłatnych dostaw naszego cateringu dietetycznego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów ze Skierniewic i okolic, postanowiliśmy poszerzyć bezpłatną strefę naszych dostaw. Teraz możesz zamówić smaczne, zdrowe dania najwyższej jakości bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dieta z dostawą do domu to wygodna, oszczędność czasu i możliwość poznania nowych smaków, ale nie tylko. Wypróbuj catering dietetyczny już dziś!

Na mapie zaznaczono obszar bezpłatnych dostaw cateringu dietetycznego w Skierniewicach i okolicach. Jeśli Twój adres mieści się poza strefą, skontaktuj się z nami, a zweryfikujemy możliwość dowozu indywidualnego.

Zamów dietę z dostawą do domu!

 

Złóż zamówienie

Catering dietetyczny – Skierniewice i okolice

Chcesz wreszcie pozbyć się zbędnych kilogramów? A może marzysz o przytyciu lub chcesz utrzymać aktualną masę ciała? Zależy Ci na wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś „Tak”, catering dietetyczny z dostawą do Skierniewic jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy różne diety pudełkowe w wielu wariantach kalorycznych, które pomogą Ci zrealizować wszelkie cele sylwetkowe. Jeśli nie wiesz, który program żywieniowy będzie odpowiedni, skontaktuj się z naszym dietetykiem. Z jego usług możesz korzystać bez dodatkowych opłat! Specjalista odpowie na pytania zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w jego trakcie.

W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście programów żywieniowych. Wszystkie diety są starannie zbilansowane, a jadłospisy układane przez profesjonalnego dietetyka. Dzięki temu nie musisz obawiać się o niedobory, nawet podczas stosowania diet eliminacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz następujące programy żywieniowe:

  • dietę niskokaloryczną,catering dietetyczny skierniewice
  • dietę wegetariańską, wegańską i wegetariańską z rybami,
  • dietę bezglutenową, bezlaktozową oraz bez glutenu i laktozy,
  • dietę bez nabiału, bez glutenu i nabiału,
  • dietę sportową,
  • dietę antycellulitową,
  • dietę bez ryb,
  • dietę dla diabetyka,
  • dietę z niskim indeksem glikemicznym
  • dietę ketogeniczną.

Catering dietetyczny z dostawą do Skierniewic – jak zamówić?

Catering dietetyczny z dostawą do Skierniewic możesz zamówić podczas rozmowy telefonicznej z naszym dietetykiem. Jeśli jednak wiesz już, który program żywieniowy wybrać i w jakiej kaloryczności, możesz złożyć zamówienie przez nasz sklep internetowy. Wskaż adres oraz harmonogram dostaw, a my przygotujemy Twoje posiłki. W czasie trwania zamówienia możesz zmienić rodzaj diety, jej kaloryczność, a także harmonogram dostaw oraz ich adres. Modyfikacje przyjmujemy najpóźniej do godziny 10:00 w dniu roboczym poprzedzającym dostawę. Wypróbuj nasz catering dietetyczny z dostawą do Skierniewic!

×