HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Bydgoszcz i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Na powyższej mapie zaznaczony jest obszar bezpłatnej strefy dostaw cateringu dietetycznego. W tych lokalizacjach nie pobieramy dodatkowych opłat za dostawę diety. Dietę dostarczamy codziennie rano. W sobotę realizowana jest dostawa diety na sobotę i niedzielę. Aby zapewnić najwyższą świeżość posiłków transport odbywa się w warunkach chłodniczych.

Jako że nie ograniczamy się do rozwożenia zamówień wyłącznie w określonych przez nas strefach, osoby mieszkające poza obszarem, objętym bezpłatnym dowozem, mogą skontaktować się z nami telefonicznie. Podczas takiej rozmowy wspólnie ustalimy możliwości planowanego transportu.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny bydgoszcz

Jaki catering dietetyczny zamówić w Bydgoszczy?

Chcesz schudnąć lub odżywiać się zdrowo? Dowozimy dietę w pudełku z dostawą do domu lub biura w Bydgoszczy. Nasze dania są dietetyczne, pyszne i przygotowane z najwyższej jakości składników. Dietetycy i kucharze zadbają o to, abyś codziennie otrzymał 4 lub 5 w pełni wartościowych posiłków. W naszym cateringu dietetycznym pracują sami profesjonaliści. Możesz więc mieć pewność, że będziesz otoczony fachową opieką. Już podczas pierwszego kontaktu z naszą firmą dietetyk dopasuje dietę odpowiadającą Twoim potrzebom i preferencjom.

Dlaczego warto korzystać z cateringu dietetycznego?

Catering dietetyczny to oszczędność czasu. Dzięki nam nie musisz martwić się o codzienne zakupy, gotowanie i sprzątanie. Codziennie rano otrzymasz zestaw posiłków na cały dzień, które będziesz mógł wziąć ze sobą wszędzie. Dania, które dostarczymy to: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Do wyboru masz 7 wariantów kalorycznych: od 1000 kcal do 4000 kcal.

Dieta pudełkowa wspiera odchudzanie. Nasi Klienci osiągają z nami zamierzony cel. W trakcie zamówienia jesteś pod stałą opieką dietetyka, który monitoruje Twoje postępy i odpowiada na wszystkie Twoje pytania.

Nasza dieta to także wygodna dostawa. Cały zestaw gotowych dań trafia do Ciebie codziennie rano. W soboty otrzymujesz zestaw również na niedzielę. 

W menu Wygodnejdiety znajdziesz potrawy z całego świata. Nasi kucharze stale poszukują inspiracji, dlatego ich kulinarne dzieła potrafią zaspokoić wymagania nawet największych smakoszy.

Dieta pudełkowa Bydgoszcz

Dieta pudełkowa powstała z myślą o osobach, które chcą odżywiać się zdrowo, ale nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. Wybierając profesjonalny catering dietetyczny możesz wybrać dietę idealną dla siebie. A fachowa pomoc dietetyka ułatwi osiągnięcie wymarzonego celu!  

Dieta pudełkowa z certyfikatem w Bydgoszczy

Wygodnadieta posiada aktualny certyfikat HACCP. Oznacza to, że nasze dania są w pełni bezpieczne, a składniki, które wykorzystujemy do przygotowania potraw, mają najwyższą jakość. Nasza kuchnia została zaprojektowana i wyposażona specjalnie pod produkcję diet pudełkowych. Ponadto nad odpowiednim działaniem systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP w naszej kuchni czuwa zewnętrzny audytor Dekra Certification Sp. z o.o. 

Obsługiwany obszar - Bydgoszcz i okolice

Dzielnice, w których dowozimy dietę pudełkową: Babia Wieś, Bartodzieje, Biedaszkowo, Bielawy, Błonie, Bocianowo, Brdyujście, Czyżkówko, Flisy, Fordon, Glinki, Górzystkowo, Jary, Łęgnowo, Miedzyń ,Okole, Osiedle Leśne, Osiedle Tatrzańskie, Skrzetusko, Śródmieście, Stary Fordon, Szwederowo, Wilczak, , Wyżyny, Wzgórze Wolności, Zawisza

Idealny catering dietetyczny? Ten dopasowany do Ciebie. Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie.

 

Dieta pudełkowa - Bydgoszcz

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×