HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Zielona Góra i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Mieszkasz w Zielonej Górze i szukasz naprawdę dobrej diety pudełkowej, której możesz zaufać? Świetnie trafiłeś! Proponujemy Ci starannie zbilansowany catering dietetyczny najwyższej jakości! W Wygodnej Diecie dbamy nie tylko kaloryczność posiłków, ale też rozkład makroskładników, a także o smak posiłków. Różnorodność to dla nas priorytet, dlatego nie obawiaj się nudy podczas korzystania z diety pudełkowej. Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny WygodnaDieta.pl?

Jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu diety, nic nie szkodzi. Skontaktuj się z naszą firmą, a my spróbujemy rozwiązać ten problem i ewentualnie ustalić koszty dostawy.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

Dieta pudełkowa w Zielonej Górze z Wygodną Dietą!

Jesteśmy firmą cateringową, działającą na rynku od kilkunastu lat. Dostawy posiłków realizujemy do ponad pięciuset miejscowości w całej Polsce. Swoje doświadczenie przekuwamy na dania najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlaczego warto nas wybrać? Dieta pudełkowa od Wygodnej Diety to:

  • pewność otrzymywania starannie zbilansowanych posiłków o ustalonej kaloryczności,dieta pudełkowa zielona góra
  • menu układane przez profesjonalnego dietetyka,
  • dania przygotowywane w specjalnie dostosowanej kuchni z certyfikatem bezpieczeństwa produkcji żywności HACCAP pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni,
  • możliwość skorzystania z porady dietetyka zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w jego trakcie,
  • dostawa posiłków pod wskazany adres do umówionej godziny,
  • różnorodność dań, dzięki której nie masz wrażenia, że jesteś na diecie odchudzającej,
  • kilkanaście różnych programów dietetycznych, dopasowanych do Twoich wymagań,
  • możliwość zmiany harmonogramu i adresu dostaw, a także rodzaju oraz kaloryczności diety w trakcie trwania zamówienia.

Dieta pudełkowa z dostawą do Zielonej Góry

Postanowiliśmy poszerzyć naszą siatkę bezpłatnych dostaw o Zieloną Górę i okolice. Na mapie zaznaczono obszar darmowego dowozu. Jeśli jednak Twoja lokalizacja mieści się poza wskazaną strefą, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość. Wspólnie ustalimy możliwość indywidualnego dowozu diety pudełkowej. Dokładamy wszelkich starań, by umożliwić Klientom korzystanie z naszego cateringu w całej Polsce!

Zapomnij o dietach cud, monoskładnikowych jadłospisach i wielu wyrzeczeniach. Zawalcz o zgrabną sylwetkę ze smaczną i zdrową dietą pudełkową. Zapewniamy najwyższą jakość posiłków oraz stałą opiekę specjalistów. Zamów swój catering już dziś!

×