HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Catering dietetyczny Kraków i okolice - strefa bezpłatnych dostaw - (12) 444 63 16


 

Oferujemy codzienny dowóz diety pudełkowej w Krakowie i okolicach prosto do Twojego mieszkania lub pracy. Nasi dostawcy pracują rano, od poniedziałku do soboty. W soboty dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę. Z naszą firmą możesz liczyć na elastyczne terminy dostaw, które niezawodnie sprostają Twoim wymaganiom. Nasz catering dietetyczny  dostarczamy w warunkach chłodniczych, możesz więc być pewien świeżości naszych posiłków. 

Nie ograniczamy się do dostarczania zamówień jedynie w określonych przez nas strefach, jeżeli mieszkasz poza obszarem, objętym bezpłatnym dowozem, skontaktuj się z nami telefonicznie. Podczas takiej rozmowy wspólnie ustalimy możliwości transportu.

Złóż zamówienie

catering dietetyczny Kraków

 

Dieta Pudełkowa z dostawą do domu w Krakowie to:

Oszczędność czasu. Dzięki diecie w pudełku  z dostawą do domu oszczędzasz czas na zakupach spożywczych, układaniu i gotowaniu posiłków. 

Lepsze samopoczucie. Nasze diety pudełkowe są odpowiednio zbilansowane
oraz zawierają składniki odżywcze, minerały i witaminy niezbędne do odpowiedniego funkcjonowania organizmu.

Różnorodność. Codziennie otrzymujesz 5 dań w wybranej kaloryczności. Posiłki się nie powtarzają, a oferowany przez nas jadłospis jest w standardzie restauracyjnym.

Zdrowie. Jesteś tym co jesz, i czujesz się tak jak się odżywiasz. Dzięki zbilansowanej diecie pudełkowej poprawi się stan Twojego zdrowia. Nie wierzysz? Zrób badania przed i po korzystaniu z diety.

Wygoda i elastyczność. Możesz wybierać diety spośród 13 rodzajów i 7 kaloryczności. Co więcej zmiana rodzaju diety w trakcie jej trwania czy przeniesienie dostawy na inny adres nie jest dla nas problemem.

Obsługiwany obszar - Kraków i okolice

Dzielnice, w których dowozimy dietę pudełkową: Bronowice, Prądnik Biały, Zielonki, Dębniki, Podgórze Duchackie, Kazimierz, Zakrzówek, Łagiewniki, Podgórze, Bieńczyce, Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie, Swoszowice, Lasy Tynieckie

Idealny catering dietetyczny? Ten dopasowany do Ciebie. Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie.

 

Dieta pudełkowa - Kraków

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

12 444 63 16

×