HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Dieta pudełkowa w Bochni i okolicach – strefa bezpłatnych dostaw


 

Mieszkańców Bochni i okolic zapraszamy do skorzystania z oferty cateringu dietetycznego, obejmującego szereg różnych diet z możliwością darmowej dostawy. Na przedstawionej mapce można zobaczyć zasięg bezpłatnych dowozów, a więc bez problemu sprawdzisz, czy wybierając catering dietetyczny w Bochni, możesz liczyć na darmową dostawę.

Twojego adresu nie ma na mapie, a chcesz skorzystać z naszej diety pudełkowej? Jeszcze nic straconego! Skontaktuj się z nami i sprawdzimy, czy istnieje rozwiązanie, pozwalające Ci na otrzymanie posiłków we wskazanym miejscu.

Złóż zamówienie

Catering dietetyczny Bochnia

Czym jest dieta pudełkowa w Bochni?

Wybierając naszą dietę pudełkową w Bochni, zapewniasz sobie zbilansowane posiłki, stworzone z najwyższej jakości składników. Wszystkie potrawy przygotowywane są przez specjalistów z zakresu zdrowego żywienia, którzy dbają o to, aby Klienci otrzymywali wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

W naszym cateringu dietetycznym w Bochni zapewniamy szeroki wybór diet, wśród których znajdziesz następujące:

Tak bogata oferta pozwoli każdemu znaleźć idealny jadłospis, dostosowany do indywidualnego zapotrzebowania. Nasze diety pudełkowe w Bochni dostępne są w wielu wariantach , dzięki czemu nawet osoby o specyficznych potrzebach żywieniowych znajdą tu coś dla siebie. Ważna jest jednak także kaloryczność każdego jadłospisu. Oferujemy szereg możliwości, pozwalających Ci na dostosowanie diety do indywidualnego zapotrzebowania.

Dieta pudełkowa w Bochni – przygotowywanie posiłków

Wszystkie diety dostępne w oferowanym przez nas cateringu dietetycznym w Bochni są zbilansowane i zawierają odpowiednie proporcje składników odżywczych. Posiłki tworzone są przez doświadczonych dietetyków, którzy doskonale znają zasady zdrowego odżywiania i wiedzą, jak przyrządzać smaczne i pełnowartościowe posiłki.

Zamawiając dietę pudełkową na terenie Bochni, każdego dnia rano otrzymujesz pod wskazany adres zestaw dietetyczny, zapakowany w szczelne pudełka. Posiłki są dostarczane do Ciebie specjalistycznym transportem chłodniczym, który zapewnia im świeżość. Zapakowane potrawy możesz zabrać ze sobą do pracy lub na siłownię, by wygodnie posilić się zawsze, gdy będzie to potrzebne.

Dieta pudełkowa Bochnia

Kto powinien skorzystać z cateringu dietetycznego w Bochni?

Nasza dieta pudełkowa w Bochni i okolicach to propozycja dla każdego, kto jest zmęczony gotowaniem, a chce prowadzić zdrowy tryb życia. Z oferty na pewno chętnie skorzystają osoby zapracowane, które nie mają czasu na zakupy i przygotowywanie codziennych posiłków, a chcą się zdrowo odżywiać.

Nasz catering dietetyczny w Bochni stanowi ciekawą opcję dla odchudzających się i sportowców. Jest to sposób na poprawę jakości życia i dostarczenie organizmowi ważnych składników odżywczych, bez tracenia czasu na liczenie kalorii, makroskładników, komponowanie i tworzenie posiłków.

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

12 444 63 16

×