HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Lublin i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Wybierając nasze usługi, decydujesz się na komfortową dostawę diety prosto do twojego domu. Zestaw cateringu dietetycznego dostarczamy codziennie od poniedziałku do soboty. W sobotę dostarczamy na sobotę i niedzielę. Dzięki odpowiedniemu, innowacyjnemu opakowaniu i transportowi w  warunkach chłodniczych nasze posiłki zachowują należytą świeżość.  Dodatkowo posiłki naszego cateringu dietetycznego mogą być odgrzewane w mikrofalówce.

Jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu diety, nic nie szkodzi. Skontaktuj się z naszą firmą, a my spróbujemy rozwiązać ten problem.

 

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny lublin

 

Dieta pudełkowa z dostawą do domu w Lublinie 

Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zdrowo i regularnie się odżywiać. Codziennie dostarczamy 4 lub 5 w pełni zbilansowanych i smacznych posiłków prosto do domu lub biura. Dzięki nam zaoszczędzisz czas, który bez wyrzutów sumienia możesz wykorzystać na przyjemności i realizowanie swoich pasji. Nie musisz bowiem martwić się o zakupy, gotowanie i sprzątanie. 

Dieta ułożona przez dietetyka

Wygodna dieta posiada własny zespół ekspertów. Wśród nich są profesjonalni dietetycy, kucharze i specjaliści ds. żywienia. Menu układane jest przez dietetyków we współpracy z szefem kuchni. Diety skierowane są nie tylko do osób odchudzających się, ale również do zapracowanych, chcących zdrowo żyć. Dbamy również o zapewnienie odpowiedniej diety dla osób z nietolerancjami pokarmowymi (nietolerancja białek mleka, laktozy, glutenu i nabiału). Każdy Klient może liczyć na pomoc dietetyka, który pomoże dobrać odpowiedni rodzaj i kaloryczność diety, a także odpowie na każde pytanie podczas trwania diety.

Jaką dietę pudełkową wybrać w Lublinie?

W naszej ofercie posiadamy kilkanaście rodzajów diet. Wśród nich: dieta niskokaloryczna, dieta wegetariańska, dieta wegetariańska z rybami, dieta niskokaloryczna bez ryb czy dieta sportowa. Możesz wybrać także jedną z diet specjalistycznych: bezglutenową, bezlaktozową, antycellulitową, bez glutenu i laktozy, bez nabiału, bez glutenu i nabiału, o niskim indeksie glikemicznym, ketogeniczną lub dla Diabetyka. 

Dieta z certyfikatem HACCP

W trosce o najwyższą jakość i świeżość naszych dań regularnie certyfikujemy system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP. Posiadamy również audytora zewnętrznego Dekra Certification Sp. z o.o. 

Posiadamy codzienny tryb przyjmowania dostaw, co pozwala do minimum ograniczyć magazynowanie surowców. Nasza kuchnia została zaprojektowana i wyposażona specjalnie pod produkcję diet pudełkowych. Do pracy używamy tylko nowoczesnego sprzętu z odpowiednimi deklaracjami zgodności. Składniki do dań przygotowujemy w wielu wyspecjalizowanych pomieszczeniach i dzięki temu nie dopuszczamy do powstania tzw. zakażeń krzyżowych.

Obsługiwany obszar - Lublin i okolice

Dzielnice, w których dowozimy dietę pudełkową: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy

Idealny catering dietetyczny? Ten dopasowany do Ciebie. Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie.

 

Dieta pudełkowa - Lublin

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×