HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Podlaskie - Strefy Dostaw

Gdy okaże się, że nie mieszkasz w strefie, w której oferujemy bezpłatną dostawę, prosimy o kontakt. W takim wypadku określimy możliwość dowozu Twojego zamówienia indywidualnie. 

Dieta pudełkowa – województwo podlaskie

Dieta pudełkowa to doskonały sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów w zdrowy i kontrolowany sposób. Teraz możesz skorzystać z niej również w województwie podlaskim. Postanowiliśmy poszerzyć strefę naszych dostaw o Białystok, Zambrów, Bielsk Podlaski oraz Łomżę, aby ułatwić mieszkańcom województwa podlaskiego zdrowe i smaczne odżywianie każdego dnia. Zamów swoją dietę pudełkową już teraz!

Dieta pudełkowa – Białystok

Białystok to miasto, w którym nie brakuje propozycji diet pudełkowych. Niemniej jednak nie wszystkie cateringi są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. W związku z tym postanowiliśmy rozszerzyć dostawy naszej diety pudełkowej o Białystok i pomóc Ci znaleźć catering idealny. Co nas wyróżnia? Otóż oferujemy:

  • codzienną dostawę czterech lub pięciu posiłków,
  • doskonale zbilansowane dania,
  • smaczne, zdrowe i niskokaloryczne potrawy,
  • dostawy zamówień w godzinach porannych,
  • możliwość wyboru jadłospisu spośród kilkunastu różnych diet,
  • darmową opiekę dietetyka przez cały czas trwania zamówienia.

Gwarantujemy także bezpieczeństwo naszej żywności. Wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP. Nad tworzeniem naszych jadłospisów czuwa grupa doświadczonych dietetyków, a dieta pudełkowa przygotowywana jest przez profesjonalnych kucharzy. Zamów swoją dietę do Białegostoku już teraz!

Dieta pudełkowa – Zambrów

Zambrów miasto, w którym rośnie zainteresowanie dietą pudełkową. Aby ułatwić mieszkańcom dotarcie do zdrowych i pysznych posiłków, włączyliśmy Zambrów do bezpłatnej strefy naszych dostaw. Jeśli więc mieszkasz lub pracujesz w Zambrowie i chcesz zamówić dietę pudełkową, teraz możesz zrobić to bez dodatkowych kosztów!

WygodnaDieta.pl to catering dietetyczny z kilkunastoletnim doświadczeniem. W naszej pracy zawsze dbamy o bezpieczeństwo przygotowywanej żywności, różnorodność dań oraz ich wyborny smak. Oferujemy kilkanaście różnych diet w kilku wariantach kalorycznych. W dobraniu diety pomoże Ci profesjonalny dietetyk, który będzie czekał na Twoje pytania przez cały czas trwania zamówienia. Nie zwlekaj, już dziś zamów dietę pudełkową w Zambrowie!

Strefy dostaw

×