HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Olsztyn i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Oferujemy bezpłatny dowóz diety w Olsztynie i okolicach. Dostawcy pracują rano, od poniedziałku do soboty. W sobotę otrzymasz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę. Możesz również liczyć na elastyczne terminy dostaw, które niezawodnie sprostają Twoim wymaganiom. Nasz catering dietetyczny  dostarczamy w warunkach chłodniczych, możesz więc być pewien najwyższej świeżości posiłków.

Na mapie obok zaznaczona jest strefa bezpłatnych dostaw diety pudełkowej w Olsztynie. Wpisz interesujący Cię adres w okno pod mapą aby dowiedzieć się, czy dostawa w danej lokalizacji jest darmowa.

Nie ograniczamy się do dostarczania zamówień wyłącznie w określonych strefach. Jeżeli mieszkasz poza obszarem objętym bezpłatnym dowozem skontaktuj się z nami telefonicznie. Podczas rozmowy wspólnie ustalimy możliwości oraz ewentualne koszty planowanego transportu.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny olsztyn

Dieta Pudełkowa Olsztyn

Catering dietetyczny Wygodnadieta.pl to 4-5 pysznych posiłków każdego dnia dostarczanych wprost pod Twoje drzwi. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście diet w wielu kalorycznościach. Pełną ofertę wraz z przykładowym menu znajdziesz tutaj. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszymi dietetykami. Pomogą w odpowiednim doborze diety.

Catering Dietetyczny Olsztyn

Dieta pudełkowa Wygodnadieta to gwarancja najwyższej jakości posiłków. Wszystkie nasze diety są różnorodne, zbilansowane i zawierają niezbędne wartości odżywcze. Sztab dietetyków codziennie czuwa nad tym aby każde danie było zgodne z najwyższymi standardami współczesnej dietetyki. Bezpieczeństwo żywności potwierdzone jest certyfikatem HACCP.

Z nami masz pewność, że jesz świeże, naturalne, zdrowe i smaczne posiłki. Zamów i ciesz się smakiem oszczędzając czas.

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×