HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Catering dietetyczny – opinie

Catering dietetyczny stanowi aktualnie bardzo popularną formę żywienia wielu zapracowanych osób. Jak to się stało, że po dietę pudełkową sięgają nie tylko osoby aktywne, ale także ci, którzy chcą nieco poprawić swoją jakość życia lub zrzucić kilka kilogramów? Opinie o cateringu dietetycznym są w większości bardzo pozytywne, ponieważ zapewnia on nie tylko smaczne potrawy, ale również pełną wygodę.

catering dietetyczny opinie

Skąd wzięła się popularność diety pudełkowej?

Catering dietetyczny, czyli dieta pudełkowa, obejmuje specjalnie przygotowane posiłki, które, szczelnie zapakowane w pudełka, zostają dostarczone codziennie rano pod adres podany przez klienta w formularzu zamówienia. Oznacza to, iż osoba, która decyduje się na taką formę odżywiania, może liczyć na to, że po przebudzeniu otrzyma 5 świeżych zbilansowanych posiłków, które zapewnią jej sytość na cały dzień.

Zdrowy, zbilansowany tryb żywienia powinien polegać na jedzeniu potraw bogatych w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. W ofercie diety pudełkowej możemy wybrać diety ogólne oraz eliminacyjne, jednak każda z nich będzie ułożona w taki sposób, aby nie narażać na żadne niedobory.

Catering dietetyczny stanowi doskonałą opcję dla osób zapracowanych, które nie mają czasu robić zakupów i gotować. Dzięki diecie pudełkowej i one mogą teraz zadbać o swoją sylwetkę i zapewnić swojemu ciału to, co dla niego najważniejsze – zdrowe jedzenie.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny? Opinie

Dieta pudełkowa cieszy się dobrymi opiniami zarówno wśród trenerów personalnych, jak i innych osób aktywnych, a także wśród tych, którzy skorzystali z niej, aby zapewnić sobie wygodę. Zadowolone głosy nie biorą się znikąd. Jedną z niewątpliwych zalet cateringu dietetycznego jest fakt, że gotowe posiłki otrzymujemy prosto do domu. Są one zapakowane, a więc nie ma problemu z zabraniem posiłku do pracy. Dzięki temu nie narażamy się na uczucie silnego głodu i nie stawiamy na niezdrowe przekąski, gdy w brzuchu burczy już tak bardzo, że nie możemy wytrzymać. Jest to zdecydowanie lepsza opcja niż zakup niezdrowego fast-foodu w stołówce zakładu pracy lub w przydrożnym barze.

Catering dietetyczny zbiera także pozytywne opinie w zakresie utrzymania odpowiedniego bilansu kalorycznego. Decydując się np. na dietę pudełkową 2000 kcal, otrzymujemy zbilansowane posiłki, które zawierają deklarowaną liczbę kalorii. Jest to bardzo korzystne dla osób, chcących zrzucić nieco kilogramów lub też przybrać wadze i muszą liczyć kalorie, ale nie wiedzą, jak to robić samodzielnie lub po prostu nie mają na to czasu.

Nie da się ukryć, iż dobre opinie o cateringu dietetycznym są również skutkiem smaku oferowanych dań. Posiłki komponowane przez doświadczonych dietetyków to nie tylko bogactwo składników odżywczych, ale również potrawy, zadowalające kubki smakowe nawet tych najbardziej wybrednych osób. Możliwość wyboru diety wegetariańskiej, bezlaktozowej oraz innych diet eliminacyjnych pozwala na dobranie indywidualnego jadłospisu dla każdego.

Co można zyskać, stawiając na catering dietetyczny?

Catering dietetyczny pozwoli każdemu cieszyć się zdrową, zbilansowaną dietą, komponowaną przez doświadczonego dietetyka. Szeroki wybór kaloryczności diet sprawia, że każdy, kto chce zadbać o własną sylwetkę, może to zrobić, nie licząc kalorii i nie martwiąc się zakupami. W sieci wciąż pojawiają się nowe opinie o cateringu dietetycznym, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z diety pudełkowej. Taki sposób żywienia stał się powszechny w dużych miastach i coraz częściej pojawia się jako dobra alternatywa dla stołówek w mniejszych miejscowościach.

×