HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Radom i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Aby otrzymać pełnowartościowy zestaw dań dietetycznych nie musisz nawet wychodzić z domu. Nasi dostawcy od poniedziałku do soboty przywiozą Ci 4 lub 5 zbilansowanych posiłków. Każde z nich składa się ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji. Dostarczana żywność znajduje się w specjalnym opakowaniu, za sprawą którego zachowuje świeżość.

Obok znajdziesz mapę na której zaznaczona jest bezpłatna strefa dostaw. Wpisz adres w okienko pod nią aby sprawdzić czy Twoja lokalizacja objęta jest darmową dostawą cateringu dietetycznego.

Jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu diety, nic nie szkodzi. Skontaktuj się z nami, spróbujemy rozwiązać ten problem i indywidualnie ustalić możliwości dostawy.

 

Złóż zamówienie

catering dietetyczny radom

Catering Dietetyczny Radom i okolice

Posiadamy szeroką ofertę diet pudełkowych dostępnych w Radomiu i okolicach. Nasi dietetycy pomogą Ci wybrać najlepszą dla Ciebie spośród kilkunastu diet i kaloryczności od 1000 do 4000 kcal. Wszystkie nasze diety są odpowiednio zbilansowane, zdrowe i świeże. Zapewniamy zarówno diety niskokaloryczne dla tych, którzy chcą zgubić zbędne kilogramy jak i specjalistyczne, dla tych którzy borykają się ze schorzeniami dietopochodnymi. W naszym menu znajdziesz diety niskokaloryczne, wegetariańskie oraz specjalistyczne jak np. dla diabetyka, bezglutenowa, bez laktozowa, bez nabiału, bez glutenu i nabiału, ketogeniczna, sportowa i inne.

Dieta Pudełkowa Radom - bezpieczeństwo i profesjonalizm

Decydując się na jedną z naszych diet pudełkowych możesz być pewny jakości, bezpieczeństwa i świeżości dostarczanych przez nas dań. Każdy posiłek komponowany jest przez dietetyka we współpracy z szefem kuchni. Następnie sztab wykwalifikowanych kucharzy sprawia, że dania te są nie tylko zdrowe, ale również pyszne.
Jako jeden z nielicznych cateringów dietetycznych w Polsce posiadamy certyfikat HACCP, który jest regularnie potwierdzany przez zewnętrznego audytora DEKRA - co gwarantuje bezpieczeństwo żywności na światowym poziomie.

Po przygotowaniu i spakowaniu posiłków w specjalistycznej kuchni są one schładzane szokowo, a następnie trafiają do samochodów chłodniczych naszych dostawców. Dzięki temu nasze dania trafiają do Ciebie zawsze świeże, pyszne i bezpieczne.

Jaki rodzaj diety wybrać?

Poniższe diety dostępne są w kilku kalorycznościach od 1000 kcal do 4000 kcal.

 • dieta wegetariańska
 • dieta o niskim indeksie glikemicznym
 • dieta antycellulitowa
 • dieta bez nabiału
 • dieta sportowa
 • dieta bez glutenu
 • dieta bez laktozy
 • dieta bez glutenu i laktozy
 • dieta bez ryb
 • dieta dla diabetyka
 • dieta bez glutenu i nabiału
 • dieta wegetariańska z rybami
 • dieta niskokaloryczna
 • dieta ketogeniczna

Catering dietetyczny w Radomiu - obsługiwany obszar

Osiedle Akademickie, Borki, Brzustówka, Długojów, Długojów Górny, Dzierzków, Firlej, Glinice, Godów, Gołębiów, Gołębiów I, Gołębiów II, Halinów, Huta Józefowska, Idalin, Janiszpol, Jeżowa Wola, Józefów, Kaptur, Kierzków, Koniówka, Kończyce, Kozia Góra, Krychnowice, Krzewień, Malczew, Malenice, Miasto Kazimierzowskie, Michałów, Mleczna, Młodzianów, Młynek Janiszewski, Osiedle Nad Potokiem, Nowa Wola Gołębiowska, Nowiny Malczewskie, Obozisko, Planty, Południe, Potkanów, Prędocinek, Pruszaków, Rajec Poduchowny, Rajec Szlachecki, Sadków, Stara Wola Gołębiowska, Stare Miasto, Śródmieście, Ustronie, Wacyn, Wincentów, Wośniki, Wólka Klwatecka, osiedle XV-lecia, Zamłynie, Żakowice

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×