HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Ostrów Mazowiecka i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Wybierając nasze usługi, decydujesz się na komfortową dostawę diety prosto do twojego domu. Zestaw cateringu dietetycznego dostarczamy codziennie od poniedziałku do soboty. W sobotę dostarczamy na sobotę i niedzielę. Dzięki odpowiedniemu, innowacyjnemu opakowaniu i transportowi w  warunkach chłodniczych nasze posiłki zachowują należytą świeżość.  Dodatkowo posiłki naszego cateringu dietetycznego mogą być odgrzewane w mikrofalówce.

Jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu diety, nic nie szkodzi. Skontaktuj się z naszą firmą, a my spróbujemy rozwiązać ten problem i indywidualnie ustalić możliwości dostawy.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

Dieta pudełkowa w Ostrowi Mazowieckiej

Catering dietetyczny Wygodnadieta dostarcza posiłki prosto do Twojego domu w Ostrowi Mazowieckiej. Dania są odpowiednio zbilansowane, niskokaloryczne i pyszne, dzięki czemu odżywiasz się zdrowo oraz regularnie, a przy tym... tracisz na wadze! Catering dietetyczny z dostawą to także idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na samodzielne przygotowanie posiłków. 

Dieta pudełkowa - cena

Ile kosztuje catering dietetyczny? U nas ceny rozpoczynają się od 49.90 zł za dzień zamówienia. Każdy zestaw składa się z 5 posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Zamówienia dłuższe mają odpowiednio niższą cenę. Możesz bez problemu zmienić rodzaj o kaloryczność diety w trakcie trwania zamówienia. Zapewniamy również stałą opiekę profesjonalnego dietetyka, który będzie do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Z nami masz pewność, że otrzymujesz dania najwyższej jakości. Posiadamy certyfikat HACCP, a nad odpowiednim działaniem systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP w naszej kuchni czuwa zewnętrzny audytor Dekra Certification Sp. z o.o.

Dlaczego warto korzystać z cateringu dietetycznego?

Dieta pudełkowa jest różnorodna, dzięki czemu poznasz nowe smaki z różnych stron świata. Nasi kucharze stale śledzą trendy kulinarne i tworzą dania, których być może jeszcze nie miałeś okazji spróbować. W ofercie mamy kilkanaście rodzajów diet, a wśród nich są m.in.: dieta wegetariańska, dieta wegetariańska z rybami, dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta dla diabetyka, dieta ketogeniczna, dieta sportowa oraz dieta niskokaloryczna. Aby zobaczyć wszystkie nasze diety kliknij tutaj.

Dzięki nam będziesz odżywiać się zdrowo. Nasze potrawy nie zawierają szkodliwych konserwantów, polepszaczy smaku i koloru.

Nasza dieta nie tylko kształtuje dobre nawyki żywieniowe, ale również wspomaga w leczeniu schorzeń oraz dolegliwości. 

Dieta pudełkowa to również oszczędność czasu. Nie musisz martwić się o zakupy, gotowanie i sprzątanie, ponieważ codziennie rano otrzymasz 4 lub 5 gotowych dań. Czas, który zwykle spędziłbyś w sklepie lub w kuchni możesz wykorzystać m.in. na rozwijanie własnych pasji.

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×