HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Rzeszów i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Szukasz smacznej, zdrowej i skutecznej diety pudełkowej w Rzeszowie? Dobrze Trafiłeś! Catering dietetyczny WygodnaDieta.pl to codzienna dostawa świeżego jedzenia wprost pod Twoje drzwi.

Na mapie obok zaznaczony jest obszar bezpłatnych dostaw w Rzeszowie i okolicach. Wpisz swój adres w okienko pod mapą i dowiedz się czy znajdujesz się w strefie darmowych dostaw diety pudełkowej.

Jeżeli wskazana przez Ciebie lokalizacja znajduje się poza obszarem zaznaczonym na zielono nie oznacza to, że dostawa nie jest możliwa. Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie – ustalimy czy będziemy w stanie dostarczyć dietę.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

Dieta pudełkowa w Rzeszowie

Dieta z dostawą - Rzeszów i okolice

Korzystając z naszych usług w Rzeszowie i okolicach otrzymujesz 4 lub 5 zdrowych, świeżych i zbilansowanych posiłków w wygodnej porannej dostawie. Szczegóły  dostaw ustalane są indywidualnie. To Ty decydujesz do której godziny chcesz otrzymać zestaw, czy chcesz go odbierać osobiście, czy wolisz aby kurier pozostawił go np. na recepcji.  

Najlepsza Dieta Pudełkowa – Rzeszów

W ofercie posiadamy kilkanaście diet (niskokaloryczna, wegetariańska, dla diabetyka, bezglutenowa, bez nabiału, antycellulitowa, Montignaca i inne) w aż 10 kalorycznościach – od 1000 do 4000 kcal. Dzięki temu możesz korzystać z menu dopasowanego do Ciebie. Korzystając z naszego cateringu dietetycznego jesteś pod stałą opieką dietetyków, którzy nie tylko pomogą w doborze diety oraz jej kaloryczności, ale również udzielą porad, czy zaproponują modyfikacje w trakcie trwania zamówienia.

Elastyczny Catering Dietetyczny – Rzeszów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Twoje plany i potrzeby mogą się zmieniać. Dlatego możesz dowolnie wybierać terminy dostaw oraz modyfikować je w trakcie trwania zamówienia. Kaloryczność oraz rodzaj diety również możesz zmienić. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym do godziny 10 dnia roboczego poprzedzającego dostawę.

Obsługiwany obszar - Rzeszów i okolice

W Rzeszowie dowozimy dietę na terenie: Baranówka, Biała, Budziwój, Drabinianka, Osiedle Franciszka Kotuli, Osiedle Krakowska – Południe, Miłocin, Osiedle Nowe Miasto, Nowe Miasto, Osiedle 1000-Lecia, Osiedle Biała, Osiedle Budziwój, Osiedle Dąbrowskiego, Osiedle Drabinianka, Osiedle Generała Grota Roweckiego, Osiedle Generała Władysława Andersa, Osiedle Kmity, Osiedle Króla Stanisława Augusta, Osiedle Mieszka I, Osiedle Miłocin, Osiedle Paderewskiego, Osiedle Piastów, Osiedle Pobitno, Osiedle Przybyszówka, Osiedle Pułaskiego, Osiedle Słocina, Osiedle Staromieście, Osiedle Staroniwa, Osiedle Śródmieście, Osiedle Wilkowyja, Osiedle Wzgórza Staroniwskie, Osiedle Zalesie, Osiedle Załęże, Osiedle Zwięczyca, Pobitno, Przybyszówka, Ruska Wieś, Słocina , Staromieście, Staroniwa, Śródmieście, Wilkowyja, Zalesie, Załęże, Zwięczyca

Idealny catering dietetyczny? Ten dopasowany do Ciebie. Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie.

 

Dieta pudełkowa - Rzeszów

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×