HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Szukasz pomysłu na prezent?

Nie masz pomysłu na prezent? Jeśli chcesz wręczyć komuś wyjątkowy upominek - mamy dla Ciebie bardzo dobre wieści! Każdą oferowaną przez nas dietę możesz kupić w postaci bonu podarunkowego (voucher).

Podaruj bliskim smak, czas i zdrowie!

Catering dietetyczny to niebanalny pomysł na prezent, dzięki któremu obdarowany odpocznie od planowania posiłków, zakupów spożywczych i codziennego gotowania.

Zamów Voucher Podarunkowy

Bon podarunkowy na dietę pudełkową - dla kogo? 

Bon prezentowy na catering dietetyczny to doskonały prezent dla osób zabieganych, ale również dla tych z problemami zdrowotnymi. 
Nasze diety są odpowiednio zbilansowane i odpowiadają również na potrzeby osób z nietolerancjami pokarmowymi, insulinoopornością czy diabetyków

Voucher podarunkowy na catering dietetyczny – konsultacja z dietetykiem

Częścią usługi na którą wystawiany jest voucher podarunkowy jest konsultacja z dietetykiem i jego stała opieka. 
Nasi dietetycy na podstawie indywidualnych uwarunkowań oraz preferencji smakowych pomogą w doborze odpowiedniej diety pudełkowej oraz jej kaloryczności. 

W ofercie posiadamy kilkanaście rodzajów diet w wielu kalorycznościach. W zależności od celu diety kaloryczność może zostać dobrana tak, aby osiągnąć redukcję masy ciała, jej utrzymanie bądź wzrost. 

Voucher prezentowy - dlaczego?

Voucher prezentowy to doskonały sposób, aby przekonać bliskich do zmiany nawyków żywieniowych, by mogli bez wysiłku i poświęceń przekonać się, jak zmiana odżywiania wpływa na samopoczucie i stan zdrowia.

Voucher podarunkowy może zostać wystawiony na wybraną dietę lub na konkretną kwotę

Podaruj bliskim bon prezentowy

Bon podarunkowy ważny jest przez sześć miesięcy. Każdy voucher prezentowy jest dostarczany w eleganckiej kopercie do Ciebie lub bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Jeżeli chcesz dołączyć do niego życzenia, wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

Voucher podarunkowy może mieć również formę elektroniczną przesyłaną mailowo na wskazany adres. Jest to więc doskonały pomysł na prezent na ostatnią chwilę.
E-voucher przesyłamy w godzinach pracy biura zaraz po zaksięgowaniu wpłaty. Jeżeli korzystasz z szybkich płatności online cały proces trwa zaledwie kilkanaście minut.

Rodzaje Voucherów Podarunkowych

Voucher Ogólny (na konkretną kwotę) - osoba obdarowana może wykorzystać wartość kuponu na dowolną dietę z naszej oferty.

Voucher dotyczący konkretnej diety - osoba obdarowana może skorzystać z wybranej przez kupującego diety przez określoną ilość dni.

E-voucher podarunkowy – przesyłany drogą mailową, idealny gdy zależy Ci na natychmiastowym dostarczeniu bonu podarunkowego.

Tradycyjny Voucher papierowy – doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz osobiście wręczyć prezent lub wysłać prezent pocztą.

Aby wykorzystać voucher prezentowy wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie bądź mailowo. Dane kontaktowe, imię i nazwisko posiadacza, rodzaj kuponu, jego numer oraz okres ważności znajdują się wewnątrz vouchera.

Kup voucher prezentowy WygodnaDieta.pl

×