HACCP – Certyfikat
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Szukasz pomysłu na prezent?

Jeśli chcesz wręczyć komuś niebanalny prezent - mamy dla Ciebie bardzo dobre wieści - każdą oferowaną przez nas dietę możesz kupić i podarować w postaci kuponu prezentowego (voucher). Nasze vouchery sprawiają dużo radości osobom obdarowywanym, mogą się stać jednym z najlepszych prezentów, jakie te osoby dostały w życiu. Voucher WygodnaDieta.pl to nie tylko smaczny prezent, to też może być początek dużych pozytywnych zmian w stylu życia osoby obdarowanej. Realizując Twój voucher mamy okazję przygotowywać nie tylko zdrowe, ale też smaczne posiłki dla Twoich bliskich.

Podaruj bliskim Voucher prezentowy

catering dietetyczny voucher

Voucher wystawiany jest na okres 6-ciu miesięcy. Każdy voucher jest eleganckim kuponem na sztywnym papierze i jest przekazywany w kopercie do Ciebie lub bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Jest dokumentem imiennym i numerowanym. Vouchery opłacane są z góry przelewem na konto.

Voucher Ogólny (na konkretną kwotę) - osoba obdarowana może wykorzystać wartość kuponu na jakiekolwiek usługi z naszej oferty,

Voucher dotyczący konkretnej diety - osoba obdarowana może skorzystać z konkretniej diety przez określoną ilość dni,

Aby wykorzystać voucher wystarczy się z nami skontaktować - dane kontaktowe, imię i nazwisko posiadacza, rodzaj kuponu oraz okres ważności znajdują się wewnątrz kuponu.

 

Kup voucher prezentowy WygodnaDieta.pl

Zamów!PS Vouchery prezentowe to także świetny pomysł na prezent dla pracowników Twojej firmy.

×