HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Szukasz pomysłu na prezent?

Nie masz pomysłu na prezent? Jeśli chcesz wręczyć komuś wyjątkowy upominek - mamy dla Ciebie bardzo dobre wieści! Każdą oferowaną przez nas dietę możesz kupić w postaci bonu podarunkowego (voucher). Podaruj bliskim smak, czas i zdrowie. Catering dietetyczny to niebanalny pomysł na prezent, dzięki któremu obdarowany odpocznie od planowania posiłków, zakupów spożywczych i codziennego gotowania. To doskonały prezent dla osób zabieganych, ale również dla tych z problemami zdrowotnymi. Nasze diety są odpowiednio zbilansowane i odpowiadają również na potrzeby osób z nietolerancjami pokarmowymi, insulinoopornością, diabetyków. Częścią usługi jest konsultacja z dietetykiem i jego stała opieka. Nasi dietetycy na podstawie indywidualnych uwarunkowań oraz preferencji smakowych pomogą w doborze odpowiedniej diety pudełkowej oraz jej kaloryczności. W ofercie posiadamy kilkanaście rodzajów diet w wielu kalorycznościach. W zależności od celu diety kaloryczność może zostać dobrana tak, aby osiągnąć redukcję masy ciała, jej utrzymanie bądź wzrost. Bon podarunkowy może zostać wystawiony na wybraną dietę lub na konkretną kwotę. Jest to doskonały sposób, aby namówić bliskich do zmiany nawyków żywieniowych, by mogli bez wysiłku i poświęceń przekonać się, jak zmiana odżywiania wpływa na samopoczucie i stan zdrowia.

pomysł na prezent voucher prezentowy

 

Podaruj bliskim Voucher prezentowy

Bon podarunkowy ważny jest przez sześć miesięcy. Każdy voucher prezentowy jest dostarczany w eleganckiej kopercie do Ciebie lub bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Jeżeli chcesz dołączyć do niego życzenia, wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

Voucher podarunkowy może mieć również formę elektroniczną przesyłaną mailowo na wskazany adres. Jest to więc doskonały pomysł na prezent na ostatnią chwilę. E-voucher przesyłamy w godzinach pracy biura zaraz po zaksięgowaniu wpłaty. Jeżeli korzystasz z szybkich płatności online cały proces trwa zaledwie kilkanaście minut.

Voucher Ogólny (na konkretną kwotę) - osoba obdarowana może wykorzystać wartość kuponu na dowolną dietę z naszej oferty.

Voucher dotyczący konkretnej diety - osoba obdarowana może skorzystać z wybranej przez kupującego diety przez określoną ilość dni.

E-voucher podarunkowy – przesyłany drogą mailową, idealny gdy zależy Ci na natychmiastowym dostarczeniu bonu podarunkowego.

Tradycyjny Voucher papierowy – doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz osobiście wręczyć prezent lub wysłać prezent pocztą.

Aby wykorzystać voucher prezentowy wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie bądź mailowo. Dane kontaktowe, imię i nazwisko posiadacza, rodzaj kuponu, jego numer oraz okres ważności znajdują się wewnątrz vouchera.

Kup voucher prezentowy WygodnaDieta.pl

×