HACCP – Certyfikat
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Szukasz pomysłu na prezent?

Jeśli chcesz wręczyć komuś niebanalny prezent - mamy dla Ciebie bardzo dobre wieści - każdą oferowaną przez nas dietę możesz kupić i podarować w postaci kuponu prezentowego (voucher). Nasze vouchery sprawiają dużo radości osobom obdarowywanym, mogą się stać jednym z najlepszych prezentów, jakie te osoby dostały w życiu. Voucher WygodnaDieta.pl to nie tylko smaczny prezent, to też może być początek dużych pozytywnych zmian w stylu życia osoby obdarowanej. Realizując Twój voucher mamy okazję przygotowywać nie tylko zdrowe, ale też smaczne posiłki dla Twoich bliskich.

Podaruj bliskim Voucher prezentowy

Voucher wystawiany jest na okres 6-ciu miesięcy. Każdy voucher jest eleganckim kuponem na sztywnym papierze i jest przekazywany w kopercie do Ciebie lub bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Jest dokumentem imiennym i numerowanym. Vouchery opłacane są z góry przelewem na konto.

Voucher Ogólny (na konkretną kwotę) - osoba obdarowana może wykorzystać wartość kuponu na jakiekolwiek usługi z naszej oferty,

Voucher dotyczący konkretnej diety - osoba obdarowana może skorzystać z konkretniej diety przez określoną ilość dni,

Aby wykorzystać voucher wystarczy się z nami skontaktować - dane kontaktowe, imię i nazwisko posiadacza, rodzaj kuponu oraz okres ważności znajdują się wewnątrz kuponu.

 

Kup voucher prezentowy WygodnaDieta.pl

Zamów!PS Vouchery prezentowe to także świetny pomysł na prezent dla pracowników Twojej firmy.

×