HACCP – Certyfikat
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Legnica i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Dieta Pudełkowa Wygodnadieta.pl to 5 posiłków w wygodnej codziennej dostawie wprost pod Twoje drzwi. Wybierz rodzaj diety, kaloryczność i terminy dostaw, resztą zajmiemy się my.

Bezpłatna strefa dostaw cateringu dietetycznego w Legnicy i okolicach zaznaczona jest na mapie obok. Wpisz interesujący Cię adres w okienku pod mapą i sprawdź czy dostawa do Twojej lokalizacji jest darmowa.

Jeżeli okaże się, że Twój adres znajduje się poza strefą bezpłatnych dostaw diety pudełkowej w Legnicy skontaktuj się z nami. Ustalimy czy będziemy w stanie dostarczać dietę do wskazanej lokalizacji.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny legnica

Dieta Pudełkowa w Legnicy

Catering Dietetyczny Wygodnadieta to profesjonalne i smaczne diety w wielu wersjach.

W naszym menu znajdziesz diety niskokaloryczne, wegetariańskie, o niskim indeksie glikemicznym, bezlaktozowe, bezglutenowe i inne. Diety dostępne są w kalorycznościach od 1000 do 2500 kcal.

Catering Dietetyczny Legnica

Dlaczego dieta pudełkowa? Odpowiedzi może być kilka, w zależności od celu który chcesz osiągnąć. Wszystkie łączyć będzie wygoda, oszczędność czasu, lepsze samopoczucie, poprawa zdrowia, oraz różnorodność diety.

Chcesz schudnąć? Porozmawiaj z naszym dietetykiem, pomoże w ustaleniu kaloryczności naszej diety, która to umożliwi.

Chcesz przytyć? Na podstawie krótkiego wywiadu nasz dietetyk doradzi jaką dietę wybrać aby zrobić to zdrowo i skutecznie.

Zależy Ci na poprawie stanu zdrowia, zdrowych nawykach żywieniowych, obniżeniu poziomu cholesterolu we krwi, smacznym jedzeniu i oszczędności czasu? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi tak, nasza dieta jest dla Ciebie.

Jaki rodzaj diety wybrać?

Poniższe diety dostępne są w kilku kalorycznościach od 1000 kcal do 2500 kcal.
- dieta wegetariańska
- dieta o niskim indeksie glikemicznym 
- dieta antycellulitowa
- dieta bez nabiału
- dieta sportowa
- dieta bez glutenu i laktozy
- dieta bez glutenu
- dieta bez laktozy
- dieta bez ryb
- dieta dla diabetyka
- dieta bez glutenu i nabiału
- dieta wegetariańska z rybami
- dieta niskokaloryczna

Catering dietetyczny w Legnicy- obsługiwany obszar

Czarny Dwór, Osiedle Asnyka, Białka, Bielany, Fabryczna, Kartuzy, Ludwikowo, Osiedle Białe Sady, Osiedle Mikołaja Kopernika, Osiedle Ptasie, Osiedle Sienkiewicza, Osiedle Zosinek, Piątnica, Piekary, Piekary Wielkie, Przedmieście Głogowskie, Przybków, Smokowice, Stare Miasto, Stare Piekary, Tarninów

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×