HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Dieta Pudełkowa Gdynia i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Jeśli chcesz wypróbować nową dietę pudełkową w Gdyni i okolicach, to zapraszamy do sprawdzenia oferty cateringu dietetycznego WygodnaDieta.pl! U nas zamówisz kilkanaście smacznych i pożywnych wariantów diety w różnych kalorycznościach. Dzięki temu przekonasz się, że zdrowa dieta może być smaczna i nie musi wymagać wielu wyrzeczeń.

Z pomocą naszej diety pudełkowej osiągniesz każdy wyznaczony cel sylwetkowy i żywieniowy – schudniesz, przytyjesz, przygotujesz się do zawodów sportowych, zrezygnujesz z mięsa czy wyeliminujesz z codziennego menu gluten albo laktozę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Klientów z Gdyni i okolic!

Złóż zamówienie

Strefa bezpłatnej dostawy cateringu dietetycznego w Gdyni i okolicach

W WygodnaDieta.pl dowozimy dietę pudełkową na terenie Gdyni i okolic. Na powyższej mapie zaznaczyliśmy strefę dostawy, w której dostarczamy zestawy posiłków bezpłatnie prosto pod wskazany adres. Jeśli Twoje mieszkanie albo miejsce pracy nie jest objęte wspomnianą strefą, to zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem –postaramy się zaproponować Ci satysfakcjonujące rozwiązanie.

Nasz catering dietetyczny realizuje dostawy od poniedziałku do soboty, w które otrzymujesz zestaw posiłków na cały weekend. Transport odbywa się w warunkach chłodniczych, aby mieć pewność, że dania zachowają świeżość i maksimum smaku.

catering dietetyczny w Gdyni

Jakie diety pudełkowe oferujemy w Gdyni i okolicach?

Nasza oferta diet pudełkowych dostępnych w Gdyni i okolicach z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W trakcie jej tworzenia wzięliśmy pod uwagę różne potrzeby i preferencje żywieniowe. Dzięki temu w naszym menu znajdą coś dla siebie zarówno osoby, które zrezygnowały z mięsa, jak i te z alergiami pokarmowymi.

W WygodnaDieta.pl możesz zamówić:

 • dietę niskokaloryczną
 • dietę o niskim indeksie glikemicznym
 • dietę dla diabetyka
 • dietę bez glutenu
 • dietę bez laktozy
 • dietę bez nabiału
 • dietę bez glutenu i laktozy
 • dietę bez glutenu i nabiału
 • dietę wegańską
 • dietę wegetariańską
 • dietę wegetariańską z rybami
 • dietę bez ryb
 • dietę ketogeniczną
 • dietę sportową
 • dietę antycellulitową

Oprócz różnych wariantów diety pudełkowej możesz zdecydować się także na jedną z kilku kaloryczności. Wszystko zależy od tego, czy chcesz schudnąć, przytyć, czy utrzymać aktualną wagę.

dieta pudełkowa w Gdyni przykładowe posiłki

Jeżeli masz problem z doborem odpowiedniego rodzaju i kaloryczności cateringu dietetycznego w Gdyni, to zachęcamy do kontaktu z naszym dietetykiem. Możesz skorzystać z jego pomocy jeszcze przed zamówieniem diety pudełkowej. Specjalista nie tylko podpowie, który wariant będzie najlepszym wyborem, ale także wyliczy odpowiednią kaloryczność posiłków.

Dieta pudełkowa w Gdyni – oszczędność czasu, różnorodność i nie tylko

Czy wiesz, że zamawiając naszą dietę pudełkową w Gdyni, możesz zaoszczędzić nawet do kilku godzin dziennie? Z pomocą cateringu dietetycznego zapomnisz o zakupach, gotowaniu, a nawet myciu naczyń. Zamiast tego wszystkie pożywne i smaczne posiłki będą dostarczane prosto pod wskazany adres, a Twoim jedynym zadaniem będzie podgrzanie niektórych z nich.

Jeśli cenisz elastyczność i wygodę, to nasza oferta na pewno przypadnie Ci do gustu. W WygodnaDieta.pl umożliwiamy Klientom dowolną modyfikację zamówienia, i to w czasie jego trwania. Możesz zmieniać wariant i kaloryczność diety, podobnie jak i termin czy adres dowozu. Dzięki temu, jeśli na przykład wyjeżdżasz na kilka dni, to możesz z łatwością wstrzymać dostawy i wznowić je po swoim powrocie.

Na tym nie koniec! Jeżeli do tej pory zdrowa dieta kojarzyła Ci się wyłącznie z kurczakiem, ryżem i brokułami, to nasz catering dietetyczny w Gdyni i okolicach z przyjemnością udowodni Ci, że pożywne posiłki mogą być pyszne i pełne smaków inspirowanych kuchniami całego świata. Śniadanie w stylu włoskim, japoński obiad i kolacja w polskim wydaniu? W WygodnaDieta.pl to możliwe!

Catering dietetyczny w Gdyni – gwarancja bezpieczeństwa posiłków

Twoje zdrowie i bezpieczeństwo to nasz priorytet. Właśnie dlatego w WygodnaDieta.pl wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACPP, nad którego działaniem czuwa zewnętrzny audytor. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość wykorzystanych składników i gotowych potraw. Dodatkowo wyeliminowaliśmy ryzyko wystąpienia zakażeń krzyżowych oraz wprowadziliśmy tryb codziennego przyjmowania dostaw, które pozwalają nam na stosowanie wyłącznie świeżych, spełniających rygorystyczne wymagania produktów spożywczych.

Chcesz zamówić catering dietetyczny w Gdyni i okolicach? A może masz pytania na temat naszej oferty? W takim razie zachęcamy do kontaktu z zespołem WygodnaDieta.pl!

×