HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Włocławek i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Catering dietetyczny Wygodnadieta.pl - bezpłatna dostawa na terenie Włocławka.

Na mapie obok zaznaczono obszar bezpłatnych dostaw we Włocławku i okolicach. Wpisz interesującą Cię lokalizację w okienko pod mapą i sprawdź czy Twój adres znajduje się w strefie darmowej dostawy cateringu dietetycznego.

Jeżeli Twoja lokalizacja jest poza zielonym obszarem nie oznacza to, że nie jesteśmy w stanie dostarczyć tam diety pudełkowej. Skontaktuj się z nami abyśmy mogli ustalić czy dostawa będzie możliwa oraz czy będzie wymagała dodatkowych kosztów.

 

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny wrocław

Dieta Pudełkowa Włocławek

Catering dietetyczny Wygodnadieta.pl to wygodna, bezpłatna dostawa na terenie Włocławka. Oferujemy szeroki wybór diet w kilku kalorycznościach. Jak to działa? Dietę możesz zamówić telefonicznie (22 730 00 69) bądź poprzez sklep internetowy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi dietetykami. Dobiorą odpowiednią kaloryczność diety i udzielą porad.

We wskazanych przez Ciebie terminach będziesz otrzymywać, w godzinach porannych torbę z czterema lub pięcioma posiłkami: śniadaniem, drugim śniadaniem, obiadem, podwieczorkiem i kolacją. Dania zapakowane są w szczelne, nowoczesne opakowania nadające się do użytkowania w kuchence mikrofalowej. Dostawy odbywają się w warunkach chłodniczych aby zachować świeżość posiłków.

Catering Dietetyczny we Włocławku

W naszym menu znajdują się zarówno diety niskokaloryczne, o niskim indeksie glikemicznym, wegetariańskie, specjalistyczne, bezglutenowe, beznabiałowe oraz bezlaktozowe. Wszystkie są odpowiednio zbilansowane oraz zgodne z zasadami współczesnej dietetyki. Niezależnie od tego czy chcesz schudnąć, przytyć, utrzymać wagę, poprawić stan zdrowia czy obniżyć poziom cholesterolu i trójglicerydów w naszej ofercie znajdzie się odpowiednia dieta.

Nasze diety pudełkowe oferujemy w kalorycznościach: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500, 3000, 3500, 4000 kcal.

Zamów i zyskaj zdrowie, energię oraz czas.

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×