HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Poznań i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Oferujemy Ci codzienny dowóz diety prosto do twojego mieszkania lub pracy. Nasi kurierzy pracują rano, od poniedziałku do soboty. W soboty dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę.

Jeśli nie mieszkasz w strefie, w której oferujemy bezpłatną dostawę, prosimy o kontakt. W takim wypadku indywidualnie ustalimy możliwości dostawy Twojego zamówienia.

 

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny poznań

 

Jaki catering dietetyczny wybrać w Poznaniu?

Wygodna dieta to catering dietetyczny nr 1 w Poznaniu. Dania przygotowywane przez naszych kucharzy mają nie tylko doskonały smak, ale również zawierają niezbędne witaminy, składniki mineralne, błonnik i składniki odżywcze. Menu układane jest przez profesjonalnych dietetyków we współpracy z doświadczonym szefem kuchni. Eksperci dbają o to, aby dania były odpowiednio zbilansowane oraz niskokaloryczne. Klienci mogą wybierać spośród kilkunastu rodzajów diet o kalorycznościach od 1000 kcal do 4000 kcal. Szeroki wybór diet pozwala dostosować dietę do różnych grup Klientów. Wśród nich są osoby, które chcą zredukować wagę, przytyć, poprawić stan zdrowia i samopoczucia czy regularnie się odżywiać.

Stała opieka dietetyka

Zamawiając nasz catering dietetyczny będziesz pod stałą opieką dietetyka. Pomoże on dobrać odpowiedni rodzaj oraz kaloryczność diety, a także będzie on monitorować postępy. Codziennie możesz skontaktować się z ekspertem w celu uzyskania porady, a także ustalenia szczegółów zamówienia. Wygodna dieta ma własny zespół specjalistów, którzy codziennie czuwają nad tym, aby Klienci byli otoczeni fachową opieką. 

Dieta pudełkowa z dostawą do pracy w Poznaniu

Catering dietetyczny to duże ułatwienie dla osób, które są zapracowane i nie mają czasu na gotowanie. Codziennie dostarczymy Ci 4-5 gotowych posiłków pod wskazany adres, dzięki czemu będziesz odżywiać się zdrowo i regularnie. Zestawy przewożone są transportem chłodniczym, dzięki czemu masz pewność, że dania są świeże. 

Catering dietetyczny z certyfikatem HACCP w Poznaniu

Nasze dania wykonanie są z produktów o najwyższej jakości. Świadczy o tym posiadany certyfikat HACCP. Nad odpowiednim działaniem systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP czuwa zewnętrzny audytor Dekra Certification Sp. z o.o. Nasi Klienci mogą więc mieć pewność bezpieczeństwa spożywanych posiłków. Składniki do dań przygotowujemy w wielu wyspecjalizowanych pomieszczeniach, do pracy używamy tylko nowoczesnego sprzętu z odpowiednimi deklaracjami zgodności, a dania pakujemy z użyciem zaawansowanych technologicznie urządzeń zgrzewających gwarantujących świeżość i higienę. 

Obsługiwany obszar - Poznań i okolice

Dzielnice, w których dowozimy dietę pudełkową: Stare Miasto, Grunwald, Jeżyce, Ławicę, Górczyn, Świerczewo, Wildę, Rataje, Franowo, Szczepankowo, Starołękę, Krzesiny, Antoninek, Winogrady, Piątkowo, Naramowice i Podolany

Idealny catering dietetyczny? Ten dopasowany do Ciebie. Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie.

 

Dieta pudełkowa - Poznań

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

61 415 10 50

×