HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Warszawa i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Oferujemy Ci codzienny dowóz diety prosto do twojego mieszkania lub pracy w Warszawie. Nasi dostawcy pracują rano, od poniedziałku do soboty. W soboty dostajesz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę.

Gdy okaże się, że nie mieszkasz w strefie, w której oferujemy bezpłatną dostawę, prosimy o kontakt. W takim wypadku ustalimy koszty dostawy twojego zamówienia indywidualnie.

 

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny warszawa

 

Catering dietetyczny Warszawa

Wygodnadieta.pl to catering dietetyczny nr 1 w Warszawie. Nasze posiłki są odpowiednio zbilansowane, niskokaloryczne i przede wszystkim pyszne. Od 2007 roku dostarczamy dania prosto pod drzwi klientów, którzy doceniają nie tylko różnorodność i jakość naszej diety, ale również fakt, że są pod stałą opieką dietetyka przez cały okres trwania zamówienia. 

Dlaczego dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa w Warszawie to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na samodzielne przygotowanie posiłków. Zamawiając nasz catering mogą być pewne, że otrzymują zdrowe dania bez konserwantów czy polepszaczy smaku i koloru. 

Wygodną dietę z dostawą do domu mogą zamawiać mieszkańcy Warszawy i jej okolic. Lokalizacje, do których dostarczamy nasze posiłki to m.in.: Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Marki, Ząbki, Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Pruszków, Brwinów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Otwock, Józefów czy Sulejówek.

Dowozimy również zestawy dietetyczne do wielu miejscowości na terenie województwa mazowieckiego. Wśród nich są m.in.: Radom, Płock, Wyszków i Ostrów Mazowiecka. 

Każdy zestaw dietetyczny przewożony jest transportem chłodniczym, dzięki czemu zachowujemy najwyższą świeżość przygotowywanych przez nas dań. 

Dieta pudełkowa z certyfikatem HACCP

Wygodna dieta to catering dietetyczny z certyfikatem HACCP, który potwierdza najwyższą jakość naszych dań. Certyfikowaliśmy system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP, a nad jego odpowiednim działaniem czuwa zewnętrzny audytor Dekra Certification Sp. z o.o. Składniki do dań przygotowujemy w wielu wyspecjalizowanych pomieszczeniach, co gwarantuje niedopuszczenie do powstania tzw. zakażeń krzyżowych. W naszej kuchni używamy tylko nowoczesnego sprzętu z odpowiednimi deklaracjami zgodności oraz monitorujemy drogi każdego surowca w procesie produkcji, aż do momentu powstania gotowego dania. Ma to na celu wykluczenie ryzyka fizycznego, chemicznego i mikrobiologicznego. Badamy również temperatury produktów podczas obróbki termicznej. Dania pakujemy z użyciem zaawansowanych technologicznie urządzeń zgrzewających gwarantujących świeżość i higienę. 

Rodzaje diet pudełkowych

W ofercie posiadamy kilkanaściediet. Wśród nich są diety: niskokaloryczna, bez ryb, wegetariańska, wegetariańska z rybami, sportowa, Montignac’a, dla Diabetyków, bezglutenowa, bezlaktozowa, bez glutenu i laktozy, bez nabiału, bez glutenu i nabiału, antycellulitowa, ketogeniczna. Tak szeroki wybór pozwala nam dopasowywać diety osobom, które mają różne potrzeby. Wśród nich są ci, którzy pragną się odchudzić lub zdrowo się odżywiać, wegetarianie oraz osoby zmagające się ze schorzeniami.

Obsługiwany obszar - Warszawa i okolice

Dzielnice, w których dowozimy dietę pudełkową: Białołęka, Targówek, Praga Północ, Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Ursynów, Włochy, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Wola, Ursus, Bemowo, Żoliborz, Bielany.

Pobliskie miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Janki, Józefów, Konstancin – Jeziorna, Legionowo, Marki, Nadarzyn, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Wołomin, Ząbki, Zielonka

Idealny catering dietetyczny? Ten dopasowany do Ciebie. Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie.

 

Dieta pudełkowa - Warszawa

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×